• Главная
  • На благоустрій Павлограда витратили 13,6 мільйонів гривень
17:26, 15 августа 2017 г.

На благоустрій Павлограда витратили 13,6 мільйонів гривень

Минулого тижня під час чергового засідання виконкому було розглянуто головне питання: “Про підсумки виконання бюджету міста за перше півріччя 2017 року”. Доповідала начальник фінансового управління Павлоградської міської ради Раїса Роїк.

Вона відзначила, що загальний фонд бюджету міста по доходах за I півріччя 2017 року понад план надійшло 4 , 5 мільйонів гривень. Доходи загального фонду бюджету, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшились майже у півтори рази, а видаткова частина - збільшилась майже на 36 відсотків.

«За звітний період видатки на виконання бюджетних програм соціально – культурної сфери в порівнянні з минулим роком збільшились більш, ніж 35 відсотків. Зокрема збільшились видатки у галузях освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, культури, фізичної культури і спорту, засобів масової інформації», - повідомила Раїса Роїк.

Крім того, вона зазначила, що за рахунок коштів міського бюджету на благоустрій міста направлено 13,6 мільйонів гривень. Сюди входять витрати на придбання лавок, утримання мереж зовнішнього освітлення, доріг, поточний ремонт кабельних ліній, спилювання сухих дерев, догляд за зеленими насадженнями, утримання пляжів та інші видатки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#благоустройство #коммунальщики #бюджет
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...