• Главная
  • У навчальних закладах Павлограда зменшиться наповнюваність класів
16:05, 10 августа 2017 г.

У навчальних закладах Павлограда зменшиться наповнюваність класів

Відтепер кількість учнів у класі не має бути меншою за 25, але й не перевищувати 30 осіб.Таке рішення прийнято відповідно до наказу Мінітерства освіти України.

Про це повідомила керівник відділу освіти Павлоградської міської ради Ірина Дем’яненко.

«Згідно попередньо отриманої мною інформації, станом на 6 червня 2017 року, майже у всіх навчальних закладах набір у перші та десяті класи становить більше, ніж 25 дітей», - зазначила І. Дем’яненко.

Вона відмітила, що з 14 серпня керівники закладів доповідатимуть свої навчальні плани. Крім того, вони повинні надати всі наявні в них особові справи майбутніх першокласників і десятикласників.

«Керівники установ вже попереджені про те, що наповнюваність класів не має бути меншою, ніж 25, але й не перевищувати 30 осіб. Тому, що минулого року були початкові класи, де навчались 39 учнів. Парти у кабінетах стояли від стіни до дошки. Це хіба навчання...», - говорить жінка.

За її словами, на сьогодні вже відомо, що в деяких закладах наповнюваність класів менша, ніж 25 осіб. Зокрема, це НВК №14, школи №20 і 8. Також є ті заклади, в яких наповнюваність класів на рівні 25,3 – 25,6. Це школи №6, 3 і 12.

Керівників шкіл та дитсадків також повідомили, першочергово зараховувати дітей з того мікрорайону, де розміщений заклад, зазначила керівник відділу освіти.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школы #школьники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...