• Главная
  • Медиків ГБ № 4 нагородили за допомогу в лікуванні поранених бійців АТО
14:13, 27 июня 2017 г.

Медиків ГБ № 4 нагородили за допомогу в лікуванні поранених бійців АТО

Вчора, 26 червня, в Дніпрі в музеї АТО голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов та народний депутат України й волонтер Тетяна Ричкова нагородили медичних працівників лікарняних закладів області за допомогу в лікуванні поранених бійців під час бойових дій в зоні АТО. Нагороди отримали й павлоградські медики.

Так, головний лікар Павлоградської міської лікарні № 4 Марина Гаральдівна Костюкова була нагороджена нагрудним знаком «Знак пошани» від Міністерства оборони України згідно наказу від 20.06.2017 р.

Також вшанували старшу медсестру травматологічного відділення МЛ № 4 Куценко Ольгу Олексіївну – Грамотою Міністра оборони України.

До речі, з початку АТО в міськлікарні № 4 прооперували та надали медичну допомогу 89 пораненим бійцям (з Іловайську та Карлівки), а пролікувалися тут 188 учасників бойових дій на Сході України.

Всього в цей день нагородили близько 40 медиків зі всієї області.

Після урочистої церемонію волонтер Юрій Фанигін провів для медиків екскурсію музеєм АТО та прямо там влаштував показ документального фільму про бойові дії на Сході України.

Кріста Офенбах

#Павлоград #медики #воиныАТО
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...