У Павлограді вулиця й провулок отримали нові назви

У Павлограді вулиця й провулок отримали нові назви

Павлоград отримав два нових топоніма – вулицю Андрія Михайленка, що досі звалася Богуславською, і провулок Якова Голубицького, котрий мав назву Молодіжний. Відповідне рішення 23 травня прийняли депутати Павлоградської міськради.

У документі йдеться про те, що проект рішення підготовлений на основі результатів громадських слухань, які відбулися впродовж березня-квітня 2017 року. Нагадаємо, що 42-річний Андрій Михайленко – виходець із Павлограда, з початку війни на сході України воював мінометником у складі сил АТО, загинув 5 грудня 2014 року під селищем Піски Донецької області, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). У цивільному житті Андрій працював гірником.

До речі, на мапі міста є ще одна вулиця, котра вже понад рік носить ім`я загиблого павлоградця, бійця АТО - 34-річного Володимира Милосердова. Він загинув у червні 2015 року під Маріуполем, наразившись на засідку ГРУ Росії. До війни Володимир працював прохідником на шахті «Західно-Донбаська» ДТЕК ШУ Тернівське. Ініціаторами присвоєння вулиці Богуславській (мікрорайон Підворкі) імені А. Михайленка стали місцеві жителі. До речі, до лютого 2016 року ця вулиця носила ім'я червоноармійця Василя Чапаєва.

Ініціаторами перейменування провулку Молодіжний на провулок Якова Голубицького виступила православна громада й духовенство Спасо-Нерукотворного Образу Кафедральн ого Собор у. Як ів Г о л у б и цьк ий – відомий павлоградський купець-меценат другої половини 19 століття , він двічі обирався на посаду міського голови Павлограда. За його кошти збудовано храм, який нащадки звикли назвати «церквою Голубицького». П ровулок, який буде носити ім'я мецената, розташований поруч і з цим храмом.

Олекса Сурай

Павлоград переулок улица
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии