Названі основні проблеми міського бюджету Павлограда

При уточненні міського бюджету на рік існує можливість виникнення деяких проблем, які потрібно буде вирішити протягом поточного року.

Про це під час засідання депутатських комісій павлоградської міськради повідомила начальник фінуправіління Раїса Роїк.

Вона доповіла, що однією з проблем, що існує на сьогоднішній день є оплата енергоносіїв, а це близько 3 мільйонів гривень. Пов’язано це з підвищенням тарифів на воду, газ та електроенергію.

Другою проблемою, названою начальником фінуправління, є видатки на заробітну плату працівників шкільних їдалень.

«Для економії коштів ми планували поетапно перевести школи на аутсорсінг (коли харчування у школі займаються приватні компанії – ред.), де будуть заплановані видатки на заробітну плату працівників шкільних їдалень у сумі 3 мільйони 400 тисяч гривень, - розповідає Раїса Роїк. – У випадку, якщо депутати не проголосують за проект рішення стосовно переведення шкіл на аутсорсінг, то цю суму необхідно буде виділити з міського бюджету».

Ще однією складністю є погашення заборгованості по КП «Павлоградтеплоенерго». Сума, яку необхідно сплатити, становить більше 21 мільйона гривень.

Крім того, існує заборгованість КП «Павлоградводоканал» за переуступку боргу по воді та електроенергії у сумі 5,5 мільйонів гривень.

«На сьогоднішній день ми залишили в бюджеті 2,5 мільйонів, тобто ще потрібно близько 3 мільйонів гривень»,- говорить Раїса Роїк.

Вона повідомила, що це є основними проблемами бюджету, які ще не вирішені, але протягом року мають вирішитись.

Павлоград бюджет проблемы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии