• Главная
  • У Павлограді планують побудувати полігон для переробки сміття
14:39, 13 апреля 2017 г.

У Павлограді планують побудувати полігон для переробки сміття

Метою будівництво такого полігону є сортування та утилізація сміття, а також переробка твердих побутових відходів з можливістю отримання теплової  енергії.

Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив павлоградський міський голова Анатолій Вершина .

«У 2016 році ми звернулись до райдержадміністрації з пропозицією щодо виділення земельної ділянки для будівництва полігону. Райдержадміністрація розпочала розробляти план території для полігону, але в результаті виявилось, що частина даної території знаходиться в приватній власності»,- доповідає А. Вершина.

У зв’язку з цим, у лютому 2017 року РДА уклала новий договір з Інститутом  містобудування Київа на розроблення іншого варіанту детального плану території.

«На сьогоднішній день ведеться робота по будівництву полігону. Є декілька пропозицій від інвесторів», - говорить павлоградський голова.

Також А. Вершина додав, що у Павлограді недостатньо  твердих побутових відходів для того, щоб збудувати в нашому регіоні такий перероблювальний завод.

Проблема у тому, що для будівництва такого заводу необхідно близько 240 тисяч тонн твердих побутових відходів. В той час, як у Павлограді їх до 40 тисяч тонн у рік. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Павлоград #новости #завод
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...