• Главная
  • Кому дістанеться земля в центрі Павлограда?
10:47, 10 апреля 2017 г.

Кому дістанеться земля в центрі Павлограда?

На черговій сесії міськради 4 квітня виникла дуже цікава ситуація стосовно дозволу на приватизацію та подальший викуп підприємцем Георгієм Маслєнніковим земельної ділянки в центрі міста площею близько 600 квадратних метрів (по вул. Горького, 135 навпроти Торгового центру «Гуллівер» і за Будинком Голубицького) під будівництво нової громадської їдальні (за планами підприємця).

Справа в тому, що на сесії були присутніми 31 депутат з 36-ти. І «за» дозвіл на приватизацію землі проголосували лише 14 депутатів плюс один голос від міського голови, ще декілька утримались. Таким чином рішення «не пройшло», бо для цього потрібно і відповідно земельну ділянку приватизувати не дозволили – вона так і залишилась в оренді. В доказ цьому факту є диктофонні аудіозаписи присутніх тоді журналістів та відеозапис засідання сесії міськради на її офіційному каналі в Youtube. Так, на відеозапису починаючи з 1 години 11 хвилини можна побачити обговорення депутатами цього питання, а потім і саме голосування, на якому за таке рішення проголосувало15 депутатів (для прийняття необхідно 19 і більше голосів). Після голосування (тайм-код відео: 1:16:35) міський голова Павлограда Анатолій Вершина чітко говорить: «Рішення не прийнято». А всі начебто заспокоїлись, але…

Згодом на офіційному сайті Павлоградської міської ради був опублікований текст цього рішення (питання № 15 «Про доповнення переліку об’єктів, що підлягають приватизації та визначення способу приватизації») і протокол поіменного голосування депутатів, і вже зовсім з іншим, протилежним, результатом. Згідно цього протоколу на сесії «за» рішення про приватизацію цієї земельної ділянки проголосували 21 депутат плюс один голос від мера міста (22 голоси), проти – 9, утримався – 1. Таким чином, згідно протоколу, опублікованого на офіційному сайті, рішення таки «пройшло».

Так чому ж вірити, побаченому і почутому, чи офіційно запротокольованому?

Кому дістанеться земля в центрі Павлограда?, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Павлоград #депутаты #сессия #земля
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...