• Главная
  • Небезпека: телефонні шахраї рвуться до ваших банківських рахунків
13:00, 9 февраля 2017 г.

Небезпека: телефонні шахраї рвуться до ваших банківських рахунків

Останнім часом почастішали випадки, коли шахраї привласнюють гроші з банківських карток громадян.

Про це повідомляють у Тернівському відділенні поліції.

Невідомі особи телефонують на мобільні телефони громадянам, які продають особисті речі на різноманітних сайтах в мережі Інтернет. Називаються покупцями, що бажають придбати річ, та просять назвати їм номер банківської картки, на яку потрібно перерахувати гроші та повні анкетні дані.

Після цього через деякий час телефонують інші невідомі особи, які називаються представниками банківської установи, зокрема, банку КБ «Приватбанк», та повідомляють про те, що на картку клієнта перераховуються гроші.

Але для того щоб операція була успішно завершена та клієнт зміг отримати гроші, необхідно назвати паспортні дані (П.І.Б., дату народження, серію та номер паспорту, яким органом та коли він виданий), ідентифікаційний номер платника податків та номер картки на яку нібито будуть перераховуватись гроші.

Коли ошукана особа переказує шахраям всю інформацію, яку вони у неї запитали, шахраї через певний час за допомогою комп’ютерної техніки та всесвітньої мережі Інтернет переказують гроші з банківського рахунку потерпілих на свої рахунки, які зазвичай оформлені на підставних осіб. Через це повернути гроші стає неможливим.

Саме тому поліція звертається до громадян з проханням бути уважними і обережними під час розмов з незнайомими особами по телефону.

"Навіть якщо ви побачили, що під час телефонного дзвінка на екрані вашого мобільного телефону висвітився номер банку, клієнтом якого Ви є.  Бо за допомогою сучасних комп’ютерних технологій можливо задати будь-яку інформацію, яка потім висвітлюється на екрані телефону.

Ніколи та нікому - ні за яких умов! - не називайте свої паспортні дані, номер ідентифікаційного коду, номер картки та PIN-коду до неї! А якщо особа назвалася представником банку, то у неї повинна бути вся необхідна інформація про Вас.

Просимо Вас, здійснювати всі  банківські операції у приміщеннях банку, та не проводити їх за телефоном, " - закликають поліціянти.

У разі якщо ви стали  потерпілим від шахрайських дій, вам слід негайно звернутися по допомогу у Тернівське міське відділення поліції. Контактні телефони: (05636)7-19-86;  (05636)7-30-02; (05632)6-01-02; (066) 280-13-10, або з мобільного телефону "102"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#криминал #полиция #мошенники
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...