Пропонуємо Вашій увазі унікальну програму з екзотичними тваринами.

З 7 березня почне роботу міжнародна циркова програма «Кіліманджаро».

На манежі виступатимуть тільки екзотичні звірі нашої планети. Атмосфера програми «Кіліманджаро» побудована як неймовірний, віртуальний політ над найвищою горою Африки – Кіліманджаро, біля підніжжя, якої проживають в природі ці тварини, а саме: слони, леви, зебри.

У програмі беруть участь заслужені й авторитетні артисти Італії, Угорщини, Болгарії, Молдови та України.

На арені представлені номери відомих європейських циркових династій, що понад 100 років передають свій унікальний досвід з покоління в покоління.

П’ятитонна слониха Лілу, що виступатиме на арені під керівництвом Заслуженого артиста Угорщини Антала Донерта та його сім’ї знімалася в багатьох кінострічках.

У програмі бере участь відомий дресирувальник хижаків з Італії Роберто Кароллі, що приїжджає до Дніпропетровська після тріумфальних виступів в знаменитому цирку Італії - «Цирк Орфей». Його незвична манера дресури п'яти африканських левів подарує глядачам незабутні враження.

Дресирувальниця з Болгарії Ірина Тцонкова покаже незвичайний за красою номер із граціозними чорними кіньми породи -  голландські фризи. Ці неймовірно красиві коні з величезними гривами та розкішними хвостами викликають шквал емоцій публіки в усіх цирках світу.

Атмосферу  далекої Африки можна буде відчути на дотик, адже на манежі виступатимуть пірати – акробатичної групи під керівництвом артиста з Молдови Валентина Деміана.

Дух захоплює від виступу артистів з України, призерів найпрестижнішого 36-го фестивалю у Монте-Карло – гімнастів на турніках під керівництвом Ігоря Байбака.

А чи бачили Ви коли-небудь повітряного гімнаста на ременях разом із своїм другом - безстрашним песиком породи фокстерьєр? Артист Рустам Юлдашев вперше втілив це на арені цирку.

Виступ клоуна Білбі – артиста Артема Велькіна, не залишить байдужими ні дорослих, ні дітей. Це новий напрямок у клоунаді із технічними ноу-хау. А якими саме?...Приходьте та захоплюйтесь!

Справжньою окрасою цієї програми є виступи шоу-балету «Атлантік» під керівництвом Тетяни Мазуркіної.

Кількість вистав цієї програми обмежена.

Прем’єрні вистави відбудуться у Дінпропетровському державному цирку в суботу 7 березня о 16:00 та в неділю 12:00.

Деталі за телефонами: (056) 744-86-59 та (098) 652-37-45 або на сайті www.circus.dp.ua