Де купити штахетник металевий для паркану?

На жаль, оголошення застаріло
Металеві огорожі стають все більш популярними в сучасному ландшафтному дизайні. Одним із сучасних та функціональних варіантів є металевий штахетник. Металевий штахетник(євроштахетник) – декоративна огорожа виготовлена з металевих панелей, які складаються з профільованих планок гнутої форми, які покритті захисним шаром полімеру, мають оригінальний дизайн і є гарною альтернативою дерев'яним парканам.

Паркан із металоштахетника це один із кращих варіантів огорож. Основні його переваги: міцність, надійність, практичність, довговічність і естетичність.

Металевий штахетник можна замовити у спеціалізованих компаніях, які виготовляють металеві огорожі. Виготовлення металевого штахетника відбувається під замовлення: різної висоти, товщини металу та виду самого штахету. Тому під час замовлення важливо врахувати ваші особисті вимоги щодо дизайну, кольору, розміру та матеріалу, а також визначити кількість штахету, бо від цього буде залежати й вартість вашого замовлення.

Наша компанія «ТОВ НВП Стальсервіс» – завод-виробник металопродукції, в тому числі ми є виробником металевого штахетника. На нашому виробництві стоять сучасні автоматизовані прокатні лінії й ми маємо багаторічний досвід роботи по виробництву металопрофілю з полімерним покриттям.

Ми пропонуємо вам євроштахети трьох видів: «Штакетник трапеція», «Штакетник профіль», «Штакетник дуга». Металеві штахети відрізняються один від одного видом та формою профілю, конструкцією фігурного штахетника та формою верхнього зрізу.

Купити металевий штахетник від виробника у м. Дніпро можна здійснивши замовлення на нашому сайті, або зателефонуйте нашим менеджерам за номером телефону: +38 (066) 376-70-07. Наші консультанти допоможуть вам підібрати правильно профіль та порахувати вартість металевого паркану.

Звертайтеся, ми вам допоможемо підібрати ваш ідеальний та стильний металевий штахетник: https://stalservis.ua/produktsiia/metalevyi-shtakhetnyk
Рубрики
Ремонт, будівництво
Стальсервіс
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного

Схожі оголошення

ЗЕРНОСУШАРКИ KEPLER WEBER Пропонуємо будівництво сушарок для зерна та зернових елеваторів. Роботи в...
21:56, 9 лютого
Продажа и монтаж покрытий для гидроизоляции и экранирования прудов, каналов, копанок, дренажей, лагу...
11:40, 11 лютого
Предлагаем рассмотреть предложение на поставку железных баков для хранения, сбора и вывоза на утилиз...
18:33, 15 лютого
Продаж та доставка бетону по Києву та по Україні. Компанія «Матіан-Трейд» продає на будмайданчики...
16:24, 8 лютого
Продажа покрытий для бассейнов, прудов, копанок, лагун, накопителей, резервуаров, полигонов.
11:40, 11 лютого
Изготовим и доставим новый сборно-разборной секционный ГАРАЖ с односкатной и двускатной крышей. Мы...
18:33, 15 лютого