
16:55, 29 грудня 2024 р.
Частина російських загороджень Кримського мосту, ймовірно, зруйнована через шторми

snimok ekrana 2024 12 29 v 15.49.25 Економічні новини - головні новини України та світу
Частину російських загороджень Кримського мосту, імовірно, зруйновано через шторми.
Про це повідомив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону 29 грудня, відео опублікував канал “Ми – Україна”.
“Унаслідок штормів у достатньо великій кількості вони вийшли з ладу, не виконують свій функціонал. Цю інформацію треба ще перевіряти. Але, за наявною інформацією, можемо зробити висновки, що природа завжди втручається. Керченська протока доволі динамічна й завжди такою була, і [окупанти] це намагалися максимально врахувати. Вони будували і якісь незрозумілі паралельні споруди, затоплювали нескінченні якісь елементи захисту, так би мовити, і будували “паркани” в Чорному морі”, – розповів Плетенчук.Він додав, що такі “зміни” в системі загородження мосту “цілком очікуванні”. Плетенчук зазначив, що сезон штормів ще не закінчився й сувора погода в морі триватиме ще щонайменше два-три місяці.
“Сподіваюся, що невдовзі ми побачимо ще більше результатів втручання “генерала шторма морського”, який допомагає здебільшого нам”, – додав речник ВМС ЗСУ
Інформує enovosty.com
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Сгон нержавіючий Aisi 304: конструкція, призначення та практичний досвід експлуатації
Новини компаній
10:00
Вчора
Дніпропетровська філія "Газмережі": як правильно розмістити газову плиту в приміщенні
Новини компаній
15:00
17 лютого
Дніпропетровська філія "Газмережі": вчасна оплата за послуги розподілу блакитного палива – надійна робота газових мереж регіону
Новини компаній
13:00
15 лютого
18:52
13 лютого
ТОП новини
Оголошення
09:38, 6 лютого
09:38, 6 лютого
09:38, 6 лютого
09:38, 6 лютого
13:30, 14 лютого
25