• Головна
  • Тимчасова контрольна комісія з перевірки ДЗД: новий крок до стабільності водопостачання
15:00, 4 липня

Тимчасова контрольна комісія з перевірки ДЗД: новий крок до стабільності водопостачання

Рішенням сесії Дніпропетровської обласної ради створено Тимчасову контрольну комісію з питань перевірки та оцінки господарсько-фінансового стану державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас»

Про це розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Мета і завдання Тимчасової контрольної комісії:

— прогнозування витрат органів місцевого самоврядування, що виникнуть внаслідок передачі ДЗД у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області;

проведення перевірки та оцінки господарсько-фінансового стану ДЗД;

перевірка фактів щодо можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління підприємства, що призвели до значного погіршення технічного та майнового стану ДЗД та основних виробничих і фінансових показників;

перевірка раціональності використання державного майна;

здійснення на період діяльності Тимчасової контрольної комісії контролю за виконанням заходів з підтримання належної операційної діяльності підприємства.  

Тимчасова контрольна комісія у двомісячний термін (з дня утворення комісії) має подати обласній раді письмову доповідь про виконану роботу, а також підготовлені проєкти документів, які будуть поширені серед депутатів ДОР.

До складу комісії увійшли 7 депутатів Дніпропетровської обласної ради (по одному від кожної фракції і групи). Голова – Сергій Кононенко (фракція «Слуга народу»).

«Обласна рада робить все можливе, щоб обʼєкти критичної інфраструктури регіону працювали безперебійно як зараз, так і в майбутньому. Люди повинні бути з водою», - зазначив Лукашук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...