• Головна
  • Дніпропетровська філія "Газмережі": спалювання сухостою в охоронній зоні газопроводів протизаконно та небезпечно
Новини компаній
15:00, 29 травня

Дніпропетровська філія "Газмережі": спалювання сухостою в охоронній зоні газопроводів протизаконно та небезпечно

Новини компаній

Щороку восени починається сезон спалювання сухої рослинності. Дніпропетровська філія «Газмережі» нагадує, що спалювання листя і сухої трави заборонено згідно з чинним законодавством, а в умовах воєнного стану передбачає кримінальну відповідальність.   

Якщо мешканці Дніпропетровщини планують благоустрій території або проведення інших робіт на земельній ділянці, необхідно впевнитися у відсутності там газопроводів. Вони розташовані в охоронній зоні – це територія, обмежена умовними лініями, уздовж надземних і підземних газопроводів та їх споруд по обидва боки від крайніх елементів конструкції розподільних газопроводів і по периметру наземних споруд (ГРП, ШГРП, КБРТ) на визначеній відстані, на якій обмежена господарська діяльність.  

Дніпропетровська філія "Газмережі": спалювання сухостою в охоронній зоні газопроводів протизаконно та небезпечно, фото-1

Зверніть увагу! В охоронній зоні газопроводів заборонено:  

  • розводити багаття;  
  • зберігати матеріали та устаткування;  
  • висаджувати дерева;  
  • облаштовувати стоянки транспортних засобів тощо.  

Небезпечними є пожежі в екосистемах, які шкодять довкіллю, а дим має негативний вплив на здоров’я людини. Спалювання рослинності призводить до надзвичайних ситуацій: займання будинків, авто, ліній електропередач, газопроводів. Останнє вкрай небезпечно для життя людей та може призвести до вибуху газу!  

Слід пам'ятати, що спалення сухої трави в умовах воєнного стану вважається диверсією і карається законом (відповідно до Кримінального кодексу України).   

Дніпропетровська філія «Газмережі» переконливо просить бути відповідальними і обережними!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...