![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
З початку року Дніпропетровська філія "Газмережі" провела техобслуговування мереж у понад 240 багатоквартирних будинках
На території усієї Дніпропетровщини триває технічне обслуговування газових мереж загального користування. Так, у 2024 році спеціалісти Дніпропетровської філії «Газмережі» вже здійснили ТО внутрішньобудинкових систем газопостачання у понад 240 багатоквартирних будинках і гуртожитках регіону.
Під час техобслуговування газовики перевіряли та, за потреби, ремонтували запірні пристрої, тестували на герметичність з’єднання газопроводів та газового обладнання, а також усунули виявлені витоки газу тощо.
![З початку року Дніпропетровська філія "Газмережі" провела ..., фото-1 З початку року Дніпропетровська філія "Газмережі" провела техобслуговування мереж у понад 240 багатоквартирних будинках, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Послуга надається на підставі типового договору на ТО систем газопостачання загального користування багатоквартирного будинку, затвердженого державним регулятором у грудні минулого року.
У квітні Дніпропетровська філія «Газмережі» планує провести ТО внутрішньобудинкових мереж ще у понад 220 багатоквартирних будинках у регіоні.
Додаткова інформація та графіки проведення робіт опубліковані на офіційному сайті компанії - https://dnp.grmu.com.ua/ у розділі «Технічне обслуговування ВБСГ».