• Головна
  • Протезування на імплантах: впевненість у завтрашньому дні
Новини компаній
16:30, 20 листопада

Протезування на імплантах: впевненість у завтрашньому дні

Новини компаній

Імплантація зубів стала одним із найпопулярніших методів, за допомогою якого проводиться протезування зубів. Саме йому, незважаючи на більш високу вартість, віддають перевагу більшість пацієнтів. Сьогодні ми розповімо, що таке імплантація зубів у деталях (детальніше про це тут – https://verno.com.ua/ua/implantaciya/. На ваші запитання з приводу протезування на імплантах дадуть відповідь лікарі стоматології Verno з Харкова.

імплантація зубів

імплантація зубів

Протипоказання для імплантації: чи є вони?

Імплантологія розвивається і з кожним роком кількість протипоказань зменшується, тому й тих, хто може встановити собі імпланти, стає більше. На сьогоднішній день імплантація зубів не проводиться:

  • тяжких хворобах центральної нервової системи;
  • тяжких формах діабету;
  • наявності злоякісних пухлин;
  • патології кісткової системи.

Відносними протипоказаннями є вагітність, вірусні інфекції у гострій фазі, запальні процеси.

Чи можна або встановити імплант за один раз?

Так, така методика розроблена та успішно застосовується. Її назва – одномоментна імплантація зубів. У цьому випадку імплант – штучний корінь встановлюється у лунку видаленого зуба. Обов'язковою умовою щодо імплантації є наявність достатнього обсягу кістки у місці установки імпланта. Якщо це не так, імплантацію відкладають на період, доки не буде відновлено обсяг кістки.

Скільки імплантів можна встановити за один раз?

Під час одного оперативного втручання можна встановити кілька імплантів. Усе залежить від клінічної ситуації. Оскільки будь-яка, навіть найпростіша операція – це стрес для організму, імплантолог складає план таким чином, щоб організм мав можливість відновлювати свої ресурси.

Які вікові обмеження є для імплантації?

Для імплантації обмежень у віці практично немає. Провести її можна після остаточного формування кісткової системи людини. Що стосується верхнього вікового кордону, то його не існує. Установка імпланту може бути виконана у 70 та 90+ років.

Імплантація – це боляче?

Сучасна стоматологія повністю позбавила людини болю, і імплантація не є винятком. Усі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією, тому дискомфорт під час них мінімальний. Навіть сам процес введення анестезії став безболісним і не викликає побічних дій – цього вдалося досягти за рахунок комп'ютерної анестезії, коли весь процес покладається на комп'ютер. Якщо занепокоєння залишається, імплантація проводиться уві сні, тобто. у стані седації, коли людина перебуває у стані релаксу, але у свідомості.

Як відновлюються після імплантації?

Протягом певного часу потрібно дотримуватись рекомендацій лікаря. Гігієнічні процедури проводять як завжди, але уникають контакту з ділянкою, де було встановлено імплант. Через день після операції процедури стають звичайними. Щоб захистити слизові, потрібно використовувати щітки з м'якою щетиною. Також потрібно регулярно полоскати рот засобами з антисептичними добавками. Раз на 6 місяців потрібно проходити огляд. Після того, як імплант повністю приживеться, всі обмеження будуть зняті і жодних спеціальних процедур не буде потрібно.

Як часто імпланти не приживаються?

При дотриманні протоколів лікарем та рекомендацій пацієнтом, імпланти приживаються в 98%. Відторгнення штучного кореня можливе у таких ситуаціях:

  • недостатній обсяг кістки у місці інтеграції штучного кореня;
  • при алергії на матеріали імпланту;
  • якщо неправильно підібрано штучне коріння;
  • при запальних процесах в організмі;
  • при поганому імунітеті.

Термін служби імпланту

В першу чергу це залежить від обраної системи імплантатів. В асортименті практично всіх виробників є продукти, на які вони дають довічну гарантію. Серед таких компаній-виробників Nobel Biocare (Швейцарія-США), MIS (Ізраїль), Straumann (Швейцарія) та ін. Імпланти з преміального сегменту коштують дорожче, але це вигідна інвестиція у своє здоров'я.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...