• Головна
  • Як злодії проникають в квартири
Новини компаній
10:22, 7 лютого 2023 р.

Як злодії проникають в квартири

Новини компаній

Сьогодні ми розглянемо найуразливіші місця у житлі, через які ваша квартира може стати жертвою зловмисників. 

https://oib.com.ua/ru/ohorona-zhytla/ohorona-kvartyry/

Слабкі місця квартири 

Перше місце: вхідні двері

Перед цього методу припадає близько 60% квартирних крадіжок. Але й тут є свої тонкощі та класифікації того, як злодії обирають квартиру й влаштовують пограбування.  Розглянемо деякі з них:

  1. 33% викрадачів здійснюють взлом замків. На жаль, які б «авторські» двері ви не встановили - це не гарантована безпека. Всі подібні системи стандартизовані й ваша оселя завжди під загрозою.

  2. 14% крадіжок відбуваються шляхом добору ключів. Це означає, що втрачена вами зв'язка може прокласти дорогу до вашої оселі для викрадачів. 

  3. 10% злочинців не витрачають своїх сил взагалі і покладаються тільки на неуважність господарів квартир. На «полювання» домушники, які віддають перевагу цьому способу, виходять пізно ввечері та вночі. Вони заходять у під'їзд і просто смикають усі дверні ручки. Багато людей, перебуваючи в квартирі, забувають зачиняти двері. 

  4. Зовсім невелика кількість крадіжок - не більше 3% - відбуваються шляхом вирізування дверей, зрізання петель або вибивання дверних косяків. 

Як захиститись?

- Ставити міцні двері та замки у перевірених фірмах, які для кожного клієнта підбирають окремі алгоритми.

- Дружити із сусідами. Це також непогана охорона. На підозрілу активність сторонніх біля дверей товариської та привітної людини сусіди з більшою ймовірністю звернуть увагу, ніж на проникнення в житло похмурого та мовчазного мешканця.

- Періодично, протягом дня, перевіряти, чи на місці ключі.

- Встановити сигналізацію. Про те, що зараз станеться крадіжка, вас та оператора Центру безпеки повідомить датчик, який спрацьовує на відкриття дверей.

Друге місце: через вікно та балкон

Цей спосіб вибирають близько 40% домушників. До них під приціл потрапляють мешканці перших двох поверхів і навіть ті, чиї квартири розташовані під дахом.І якщо на першому поверсі, як правило, скрізь стоять грати та решітки, то їхні сусіди зверху наївно вважають, що перебувають у безпеці і злодюжка не завдасть їм шкоди.

Є особлива категорія: викрадачі-верхолази. Вони спускаються з даху за допомогою альпіністського спорядження, відкривають або розбивають вікно, а далі виносять цінності таким шляхом або через двері. Потрібно розуміти, що у такому разі вибір жертви відбувається дуже ретельно. Злочинцям немає сенсу ризикувати життям заради десятка тисяч гривень.

Які є методи захисту квартири?

- Завжди закривати вікна, якщо йдете з дому або лягаєте спати. Особливо це стосується кухонь, віталень та тих кімнат, де вночі нікого немає.

- Ставити ґрати на вікна на перших двох та останньому поверхах. Навіть пластикові вікна не врятують вас від непроханих гостей: навіть найкраща фурнітура легко відмикається з вулиці, даючи доступ злочинцям до ваших речей.

Третє місце: пролом стіни та перекриттів

Найрідкісніший, але все ще актуальний не лише в Голлівуді спосіб. Як правило, страждають від дій таких угруповань (а провернути таке поодинці жодному злодії не під силу) мешканці сталінських будинків або будівель з дерев'яними перекриттями.

Як захистити квартиру від злодіїв

На жаль, тут порада може бути тільки одна: ставити надійну систему безпеки з чутливим датчиком руху, а краще датчиком руху з фото-або відеофіксацією. Як тільки в квартирі, поставленій у режим «охорони», почнеться якийсь рух, сигнал надійде до моніторингового центру. Понад 5000 груп швидкого реагування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...