
09:45, 31 січня 2023 р.
В Україні обленерго оштрафують за порушення графіків відключення світла

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг провела перевірку ще чотирьох обленерго.
Про це стало відомо з трансляції засідання комісії.
У середу, 30 січня, комісія оштрафувала ще чотири обленерго. Під час їх перевірки було виявлено, що вони недотримувались графіків відключень в умовах дефіциту електроенергії.
Штраф було накладено на Львівобленерго, Закарпаттяобленерго, ДПЕК Київські регіональні електромережі та Полтаваобленерго.
Всього за останні тиждень в Україні було оштрафовано дев'ять розподільчих компаній, або майже половину всіх обленерго в країні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
ТОП новини
Оголошення
15:19, 22 червня
15:06, 22 червня
5
16:58, 25 червня
143