
13:21, 27 січня 2023 р.
Кремль бреше про значні успіхи під Вугледаром та Оріховим – розвідка Британії

Пропагандисти з РФ стверджували, що окупанти прорвали українську оборону в районі Оріхова та Вугледара
Росія, найімовірніше, навмисно поширює фейки, щоб створити враження розвитку війни проти України. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії.
Зазначається, що в останні дні російські пропагандисти стверджували, що армія РФ нібито досягла значних успіхів і прорвала українську оборону в районі Оріхова та Вугледара.
«Російські підрозділи, ймовірно, проводили локальні розвідувальні атаки поблизу Орікова та Вугледара, але дуже малоймовірно, що Росія справді досягла будь-яких істотних успіхів», – йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі": інформація про четверту платіжку за газ не відповідає дійсності
Новини компаній
11:00
Вчора
18:09
16 грудня
Фахівці Дніпропетровської філії "Газмережі" цього року перевірили понад дві тисячі багатоповерхівок регіону
Новини компаній
11:00
16 грудня
ТОП новини
Оголошення
00:24, 8 грудня
80
18:10, 15 грудня
07:35, 14 грудня
44
14:11, 15 грудня