• Головна
  • Чому краще перейти на електронку?
Новини компаній
11:43, 27 вересня 2022 р.

Чому краще перейти на електронку?

Новини компаній

Електронні вейпи мають велику популярність, проте назвати їх чимось новим не вдасться. Річ у тому, що на вітчизняному ринку вони з'явилися близько 10 років тому. Майже всі курці будь-коли звертали на них увагу. Навіть фахівці почали говорити про те, що цей спосіб паріння цілком безпечний для оточення і вейпера. Але, незважаючи на різні розмови, электронки вважаються затребуваними. Купують їх через те, що курці можуть відмовитися від традиційних цигарок хоча б на якийсь час. Ви можете взяти з собою в поїздку електронні сигарети і не турбуватися про те, що хтось у поїзді або літаку буде обурений тим, що від пасажира, який сидить поряд з вами, пахне тютюном.

Чому краще перейти на електронку?, фото-1

Переваги електронних сигарет

Про переваги одноразових або багаторазових електронних сигарет можна говорити довго. Найголовніше, вони цілком безпечні для людини, а якщо й завдають якоїсь шкоди, то мінімальної. Якщо людина курить тютюнові вироби, то вона вдихає дим і разом з нею величезну кількість канцерогенів та інших шкідливих домішок, які набагато небезпечніші від самого тютюну. Електронні сигарети також виділяють пару, але він абсолютно безпечний, не містить шкідливих домішок та канцерогенів, здатних сильно нашкодити організму вейпера та людей, що знаходяться поряд з ним.

До основних переваг електронних сигарет багаторазового типу можна віднести:

  • практично безпечні;
  • у димі немає нічого шкідливого;
  • за потреби можна зменшити кількість нікотину;
  • з їхньою допомогою можна повністю відмовитися від цигарок;
  • відсутній неприємний запах, що проникає в одяг та меблі;
  • зуби не жовтіють.

Не менш популярні одноразові електронні сигарети. Серед курців є чимало тих, хто починає з них, а потім поступово переходить на інші варіанти.

Що таке електронна сигарета?

Ось ми підійшли до особливостей використання електронних сигарет. Перша різниця між ними та традиційними полягає у смаку. З одного боку, немає рідин, що точно повторюють смак звичайних цигарок. З іншого, існує величезний вибір ароматів — тютюнових, солодких, фруктових чи екзотичних.

Чому краще перейти на електронку?, фото-2

Різні електронні сигарети виробляють різну кількість пари. Вживши деякі з них, ви злегка розрізняєте смак і вдихаєте невелику кількість пари, що віддалено нагадує дим. Використовуючи інші, можна отримати дуже густу щільну пару з насиченим смаком. Пара від більшості електронних сигарет набагато холодніша, ніж дим. Звичайно, є пристрої, які виробляють гарячу пару, але їх дуже мало.

Ще одна відмінність звичайної сигарети від електронної — відсутність природних обмежень. Викуривши звичайну сигарету з фільтром, ви її викидаєте. Електронна не горить, дозволяє знову і знову затягуватись. Тому користувачі-початківці все частіше роблять затяжки, в результаті чого стикаються з передозуванням нікотину. Боротися з цим можна двома способами — контролювати кількість перерв і затяжок або зменшувати міцність рідин, а також використовувати безнікотинові рідини й заправки.

Не бійтеся електронних сигарет. Вони безпечні для здоров'я і якщо вам не вдається кинути курити самостійно, то можна спробувати. Знайти підхожий варіант не складе труднощів. У разі складнощів можна проконсультуватися з продавцем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...