
08:23, 20 вересня 2022 р.
Орки вночі випуситили на Нікопольщину понад 100 снарядів

Росіяни всю ніч тероризували Нікопольщину обстрілами. Накрили «Градами» та важкою артилерією три громади - Нікопольську, Марганецьку та Червоногригорівську.
Ворог ударив по ним 5 разів. Випустив на міста та села понад 100 снарядів.
Попередньо, люди не постраждали.
Масштаби руйнацій уточнюються. На місці працюють рятувальники та поліція.
У інших районах минулося без надзвичайних ситуацій і на цю хвилину спокійно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:14
14 червня
Де за кордоном можна купити квартиру як у Павлограді
Новини компаній
15:00
11 червня
15:02
10 червня
Оголошення
16:45, 16 червня
12:18, 19 червня
19:32, 16 червня
246