
12:19, 2 вересня 2022 р.
У Павлограді прибрали незаконний борд

29 серпня, після неодноразових попереджень, комунальники демонтували рекламний борд у Павлограді. Він був встановлений з порушеннями правил благоустрою і розміщення зовнішньої реклами у м. Павлограді.
Про це повідомили в міському управлінні комунального господарства.
Там попереджають власників бордів про необхідність утримувати їх в належному стані. До порушників обіцяють застосувати «політику жорсткого реагування».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:14
14 червня
Де за кордоном можна купити квартиру як у Павлограді
Новини компаній
15:00
11 червня
15:02
10 червня
Оголошення
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня
18:20, 20 червня