![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
11:42, 1 вересня 2022 р.
До Павлограда доправили прапор з Донеччини
![До Павлограда доправили прапор з Донеччини До Павлограда доправили прапор з Донеччини](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Павлоградського історико-краєзнавчого музею передали прапор з м. Мар’їнки. Його у 2017 році міський голова Павлограда Анатолій Вершина, на знак єдності, подарував делегації школярів з цього містечка.
«Цей прапор дбайливо зберігався в Мар’їнській школі декілька років. На жаль, внаслідок воєнних дій школа була зруйнована, однак прапор зберігся і його передав до музею військовослужбовець ЗСУ Кирило Бондаренко", - повідомили в музеї.
Зараз в районі Мар’їнки тривають жорсткі бої. На початку серпня була річниця — 8 років тому українські військові звільнили Мар’їнку від російських бойовиків.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
19:01, 18 липня
17:04, 17 липня
19:01, 18 липня
17:33, 22 липня
19:30, 24 липня
5
live comments feed...