
10:05, 10 серпня 2022 р.
Два райони Павлограда раптово залишились без газу

Ранок 10 серпня для жителів 40 років Жовтня та Палмашу почався з відсутності блакитного палива.
Як з'ясувалось, о 7:51 спрацювала автоматика безпеки на газорегуляторному пункті по вул. Новоросійська.
В результаті 9 тисяч абонентів виявились відключеними від газопостачання.
У АТ «Дніпропетровськгаз» повідомили, що вже працюють над усуненням проблеми. А поки просять жителів перекрити газові крани та вимкнути газові прилади. Такж попередити про проблему сусідів.
Повернення газу в оселі планується на 8.00 11 серпня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:14
14 червня
Де за кордоном можна купити квартиру як у Павлограді
Новини компаній
15:00
11 червня
Оголошення
15:19, Сьогодні
15:06, Сьогодні
7
15:19, Сьогодні
11:00, 18 червня