• Головна
  • Чому дизель генератор може зупинитись, хоча він справний і як цього уникнути
Новини компаній
14:37, 8 серпня 2022 р.

Чому дизель генератор може зупинитись, хоча він справний і як цього уникнути

Новини компаній
Чому дизель генератор може зупинитись, хоча він справний і як цього уникнути, фото-1

Забезпечення дизельним генератором живлення компанії, невеликого комерційного об’єкта — правильне рішення. Це потрібно не лише тому, що має забезпечуватись робота фірми під час планових відключень енергетиків, але й дозволяє працювати безперебійно. Особливо це потрібно для сфери обслуговування. Адже, наприклад, зупинка холодильників із продуктами, кавомашини для приготування напоїв, може призвести до втрати клієнтів, їх довіри, і відповідно — прибутку. Купити дизель генератор 20 кВт для роботи бізнесу, можна у представників виробників джерел резервного живлення, наприклад на сайті компанії PowerSol https://www.powersol.com.ua/.

А зараз ми розкажемо трохи про особливості роботи генераторів. І чому вони можуть зупинитись, навіть якщо цілком справні.

Повна і пікова потужність генераторів: чому про них треба знати і контролювати

Іноді навіть повністю справний генератор зупиняється і запустити його можливо лише після повного перезавантаження системи. Але тут не проблема обладнання, а просто невірний розрахунок.

Справа в тому, що такі генератори можуть працювати з номінальним навантаженням, яке розраховують у кіловольт-амперах або кіловатах. У документації цей показник вказують поруч із міжнародним скороченням PRP. Зазвичай вказують подвійне значення номінальної потужності:

  • європейський показник кВА — повна потужність генератора;
  • звичний для українських енергетиків та побутових приладів показник активної потужності — кВт.

Тепер зрозуміло, чому перший показник трохи вищий, ніж другий. Під час розрахунків потрібно дотримуватись одного з них. Частіше використовують кВт, адже це — реальна потужність генераторів, що може використовуватись для роботи підприємства. Більше інформації про потужність та інші властивості надійних генераторів для бізнес-об’єктів розповідають спеціалісти на відео https://www.youtube.com/watch?v=Kws7CEN_p5k.

Чому дизель генератори можуть зупинитись

Номінальна потужність є звичайною, робочою. Але звісно, розробники передбачають тимчасове перенавантаження і можливість генератора підтримувати пікову потужність. Її позначають через абревіатуру ESP. Якщо пікова потужність тривалий час використовується для живлення, генератор автоматично вимикається:

  • він зберігає ресурси для подальшої роботи;
  • уникає руйнації устаткування;
  • виконує умови безпечного використання генеруючої системи.

Саме тому вимикання генератора в разі перевищення номінальної потужності та тривалого використання на піковій, є нормальним режимом роботи. А контроль потужності обладнання, яке використовується, є обов’язковою умовою стабільності роботи компанії, що живить прилади від резервного генератора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...