• Головна
  • У Павлограді реалізовується українсько-англійський проект «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій»
17:12, 3 серпня 2022 р.

У Павлограді реалізовується українсько-англійський проект «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій»

У Павлограді реалізовується українсько-англійський проект «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій»

У Павлограді реалізовується українсько-англійський проект «Освіта в умовах надзвичайних ситуацій» у співпраці з благодійним фондом «За майбутнє України» та за підтримки британської організації Street Child.

Метою проекту є створення Центру з надання психоемоційної соціальної підтримки для дітей  та їх батьків, забезпечення безпеки дітей та доступ до життєво важливої інформації та послуг.

Працівники Міського культурно-дозвільницького центру, Павлоградської централізованої міської бібліотечної системи та Центру надання соціально-психологічних послуг взяли  участь у навчальних тренінгах у м. Дніпрі. Тренінги були присвячені психологічній допомозі дітям в умовах стресових ситуацій, невідкладній психологічній допомозі, соціально-емоційному та етичному навчанню (СЕН) і основам його впровадження. Також учасники отримали інформацію про протимінну безпеку, про поводження з вибухонебезпечними предметами, про техніки самовідновлення та самодопомоги з метою підтримки власного психологічного стану тощо.

У місті активно проводиться робота щодо підтримки  дітей із сімей, які вимушені були залишити свої рідні домівки. Щодня працівники закладів культури, освіти та спорту виїжджають на місця проживання ВПО і проводять майстер-класи, ігрові програми, спортивні заняття, кіноперегляди. Також із великим задоволенням діти відвідують Павлоградський історико-краєзнавчий музей, бібліотеки міста, де працівники закладів завжди готують цікаві програми, квести, в яких можуть брати участь не лише діти, а й їх батьки.

Участь у проекті надасть можливість охопити ще більшу кількість дітей, які потребують психосоціальної підтримки в складних та надзвичайних умовах війни, та створити кризовий центр із залученням відповідних фахівців, до якого можуть звернутися всі, хто потребує психологічної допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...