• Головна
  • Ю. Вілкул: У липні матеріальну допомогу, передбачену міською програмою соціального захисту, отримають ще 518 родин, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворих та хворих на цукровий діабе
Прес-реліз
11:00, 22 липня

Ю. Вілкул: У липні матеріальну допомогу, передбачену міською програмою соціального захисту, отримають ще 518 родин, які виховують дітей з інвалідністю, онкохворих та хворих на цукровий діабе

Прес-реліз

На липневому засіданні виконкому міськради прийнято 17 рішень з соціальної підтримки криворіжців. Допомогу від міста отримають ще 523 дитини з інвалідністю, хворих на цукровий діабет та онкохворих, а також особи з інвалідністю з дитинства.

В.о. міського голови Юрій Вілкул підкреслив: «Неможливо навіть уявити  наскільки болісно «вдарила» війна по родинам, у яких виховуються дітки з інвалідністю, а також ті, що потребують постійного прийому відповідних медпрепаратів. У цей скрутний для всіх час підтримка міста таких сімей є вкрай важливою! У рамках міської програми соціального захисту в липні  матеріальну допомогу отримають 227 дітей з інвалідністю та онкохворих дітей, а також 4 дитини, хворі на цукровий діабет. Загалом, з початку року допомогу у розмірі 10 тис грн отримали 1253 дитини з інвалідністю та онкохворі, а також 156 хлопчиків та дівчаток, хворих на цукровий діабет». 

Місто підтримує осіб з інвалідністю. Продовжується виплата матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства. У липні її  отримають 286 осіб з інвалідністю з дитинства у розмірі 3 тис грн. Таку допомогу вже отримали 1549 криворіжців. 

Матеріальна підтримка у розмірі 10 тис грн буде виплачена 6 особам з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти. У цьому році таку допомогу отримали 122 студента.

Також, допомогу з міського бюджету на ремонт пандуса отримає особа з інвалідністю, яка пересувається на візку. В цілому, у липні допомогу з міського бюджету отримають 1657 жителів. На це спрямують більше 7 млн грн.

Матеріал розміщено на замовлення КП "Інститут розвитку міста Кривого Рогу"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...