• Головна
  • Отримати статус внутрішньо переміщеної особи можна без наявності паспорта
Прес-реліз
17:45, 18 липня

Отримати статус внутрішньо переміщеної особи можна без наявності паспорта

Прес-реліз
Отримати статус внутрішньо переміщеної особи можна без наявності паспорта, фото-1

Тепер переселенці мають змогу отримати допомогу від держави навіть за відсутності документів. Це стало дуже актуальним нововведенням, адже багато людей були вимушені екстрено евакуюватись, просто «у чому вийшли на вулицю».

З 15 липня внутрішньо переміщені особи можуть ставати на облік, реєструватись та отримувати допомогу просто на підставі довідки від Державної міграційної служби чи через застосунок Дія.

Цей порядок регламентує відповідна постанова Уряду. Документом передбачено нову адміністративну послугу та новий документ – Довідку про подання документів для оформлення паспорта громадянина України.

У довідці має бути фотокартка/фотозображення заявника, прізвище, власне ім’я, по-батькові (за наявності), дата народження, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності), інформація про місце народження та про задеклароване (зареєстроване) місце проживання (перебування) особи.

Документ стосується чітко визначної сфери правовідносин – взяття на облік ВПО у період дії воєнного стану, а також надання допомоги на проживання ВПО.

Усі деталі читайте тут: https://decentralization.gov.ua/news/15229?fbclid=IwAR33tiBrRYx-mUHoUjU35knTV5yEKSnC1BISMkNReBOr6QHnZ7jAr2o2el0&fs=e&s=cl

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Дніпропетровщина #ДніпровськаОбласнаРада #056.ua #0564.ua #5632.ua #0566.ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...