
08:30, 24 червня 2022 р.
Ворог знову гатив з "Ураганів" по селищним громадам Дніпропетровщини

Протягом ночі російські окупаційні війська з РСЗВ вдарили по території Гречаноподівської громади, що у Криворізькому районі. Поцілили у поля, обійшлося без руйнувань і без постраждалих.
Окрім цього, касетними боєприпасами обстріляли Широківську громаду, а саме – околиці села Шестерня: там одна будівля частково зруйнована. На щастя, людей не зачепило.
Станом на цю хвилину ситуація в області контрольована. Російських окупаційних військ на Дніпропетровщині немає.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:14
14 червня
Оголошення
15:06, Вчора
7
15:15, Вчора
16
10:57, 17 червня