![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
У ЦНАПах Дніпропетровщини з початку війни надали понад 365 тисяч адмінпослуг
![У ЦНАПах Дніпропетровщини з початку війни надали понад 365 тисяч ... У ЦНАПах Дніпропетровщини з початку війни надали понад 365 тисяч адмінпослуг](/dist-assets/images/cap.jpg)
З початку війни у ЦНАПах області надали понад 365 тисяч адмінпослуг. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Серед найпопулярніших – оформлення державної допомоги, пільг та субсидій, паспортів, реєстрація статусу переселенця.
«Ніні в області працює 161 «точка доступу» до адмінпослуг. Це 62 ЦНАПи, 17 філій, 82 віддалених робочих місць. Там можна отримати понад 150 адміністративних послуг», – розповівши заступник голови Дніпропетровської ОВ Іван Начовний.
У 52 осередках можна оформити справку про статус ВПО та допомогу на проживання, додавши він. До ЦНАПів області вже звернулися більш ніж 196 тис. переселенців.
Доступна послуга оформлення біометричних документів. З початку війни у ЦНАПах зареєстрували понад 1,7 тис. заяв для отримання паспорту громадянина України. Та понад 6,1 тис – документів для виїзду за кордон.