
13:14, 13 червня 2022 р.
Нацгвардійці Дніпропетровщини затримали двох перевізників наркотиків

Про інциденти повідомили у в/ч 3011 Нацгвардії України.
Мешканець Маріуполя був пасажиром таксі, яке зупинили на блокпосту для перевірки. Побачивши військових, чоловік запанікував і вирішив позбутись забороненої речовини. Пакет з білою кристалічною речовиною він викинув з кишені на землю перед тим, як почався поверхневий огляд. Однак правоохоронці зафіксували цю дію.
Інша подія відбулась під час первірки автомобіля мешканця Кропивницького. В салоні було знайдено пакет з рослинною речовиною, найімовірніше - канабісом.
В обох випадках нацгвардійці викликали поліцейських для документації подій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:14
14 червня
Оголошення
15:06, Вчора
7
15:15, Вчора
15:19, Вчора
10:23, 9 червня