
09:09, 12 червня 2022 р.
В окупованому Бердянську прогриміли вибухи - півміста залишилося без світла

У суботу, 12 червня, у підконтрольному російським військам Бердянську прогриміло кілька вибухів.
Про це інформує місцевий паблік "Бердянськ зараз".
Повідомляється, що вранці в окупованому місті місцеві жителі чули одразу три вибухи, після яких частина непідконтрольного Бердянська залишилася без світла.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
12:18, 19 червня
1
15:10, 22 червня
15:15, 22 червня
15:15, 22 червня
16
16:58, 25 червня
39