![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
16:20, 7 червня 2022 р.
В Дніпропетровській області найвищий рівень пожежної небезпеки
![В Дніпропетровській області найвищий рівень пожежної небезпеки В Дніпропетровській області найвищий рівень пожежної небезпеки](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мешканцям області нагадують – у спеку збільшується ймовірність пожеж. Та закликають не спалювати стерню і сміття. На цьому наголосили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
В області 5 класпожежної небезпеки - найвищий.Дуже висока загроза виникнення пожеж у лісах та екосистемах. Найчастіше масштабні загоряння спричиняє легковажність людей, які нехтують правилами безпеки з вогнем. Також не можна спалювати сміття на присадибних ділянках та палити стерню й сухостій.Додамо, з початку року на Дніпропетровщині сталося 35 пожеж у лісах та екосистемах.
Додамо, за підпал трави та порушення пожежної безпеки передбачені штрафи - від 3060 до 21420гривень.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Дніпропетровська філія "Газмережі" пропонує широкий спектр послуг споживачам газу Павлограда
Новини компаній
09:00
25 липня
18:00
24 липня
Оголошення
20:00, 22 липня
8
11:34, 15 липня
15
13:12, 13 липня
live comments feed...