
13:58, 2 червня 2022 р.
Спортсменка з Дніпропетровщини Анна Рижикова стала бронзовою призеркою на змаганнях в Чехії
Про досягнення міжнародного рівня спортсменки з Дніпропетровської області на своїй сторінці в фб розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
"Наша легкоатлетка Анна Рижикова взяла «бронзу» на міжнародному турнірі Golden Spike у Чехії.
Дистанцію у 300 метрів з бар'єрами Анна здолала за 38,36 секунди. Цей результат став її особистим рекордом. Вітаю. Нових перемог.", - прокоментував подію Валентин Резніченко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
12:18, 19 червня
15:19, 22 червня
15:10, 22 червня
25