
11:59, 2 червня 2022 р.
Павлоградський міський голова привітав юних спортсменів

Про зустріч очільника міста з головними юними спортивними "зірочками" Павлограда розповіли у міській раді.
В День захисту дітей вже стало доброю традицією зустрічатися з дітьми, які стали переможцями спортивних змагань вищого рівня. Саме вони є запорукою спортивних досягень павлоградців і в дорслих чемпіонатах.
Міський голова Анатолій Вершина привітав дітей з цим теплим та прекрасним святом та вручив їм подарунки з побажаннями миру та здійснення всіх мрій!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
12:18, 19 червня
1
15:10, 22 червня
15:15, 22 червня
15:15, 22 червня
16
16:58, 25 червня
39