
13:01, 21 травня 2022 р.
Спортсменка з Павлограду виборола "срібло" у ХІХ Всесвітній літній Гімназіаді

У Франції добігає кінця ХІХ Всесвітня літня Гімназіада. У період з 14 по 22 травня 2022 року у ній беруть участь учнівські збірні команди з 20 видів спорту.
Як повідомили у виконкомі Павлоградської міськради, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи Софія Турбініна (тренер — Ігор Мацюк) виборола ІІ місце на ХІХ Всесвітній літній Гімназіаді.
«У фінальному поєдинку в компромісній боротьбі павлоградська спортсменка поступилася представниці з Казахстану. Вітаємо нашу спортсменку та бажаємо нових перемог!» — йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
22 червня
12:43
22 червня
Оголошення
12:18, 19 червня
1
15:10, 22 червня
15:15, 22 червня
15:15, 22 червня
16
16:58, 25 червня
39