• Главная
  • Які документи необхідні, аби вивезти дитину за кордон?
11:24, 16 марта

Які документи необхідні, аби вивезти дитину за кордон?

Які документи необхідні, аби вивезти дитину за кордон?

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 №166 та від 01.03.2022 №179 внесені зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України, а також визначено порядок виїзду дітей за кордон під час воєнного стану.

Як повідомили у Павлоградському виконкомі, погодження на виїзд дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у опікунів, піклувальників, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу у супроводі законних представників здійснюється за їхньою заявою, направленою на ім’я міського голови за погодженням з органом опіки та піклування.

Погодження на виїзд дітей, які не досягли 18-річного віку, в супроводі одного з батьків або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків за наявності паспорта або свідоцтва про народження дитини/документів, що містять відомості про цю особу, за заявою, направленою на ім’я міського голови та за погодженням з органом опіки та піклування.

Після прибуття вищезазначених категорій дітей за межі України особи, що супроводжують дитину, зобов’язані протягом одного робочого дня звернутися до консульської установи України в країні перебування для постановки дитини на тимчасовий консульський облік і повідомити службу у справах дітей за місцем їхнього проживання.

Необхідні документи для подачі до органу опіки та піклування:

- заява, у якій зазначається: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження дитини;

- держава прямування;

- прізвище, ім’я, по батькові супроводжуючого;

- копія паспорта громадянина України або свідоцтво про народження дитини;

- копія паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, одного з батьків дитини або супроводжуючого.

У разі прийняття рішення на виїзд дітей за межі України просимо звернутися до служби у справах дітей Павлоградської міської ради за адресою: вул. Соборна, 42а, або за телефоном: 095-75-206-12.

Ранее мы писали: "Мужчин призывного возраста, приехавших в Павлоград, просят срочно встать на воинский учет"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

live comments feed...