• Головна
  • ТАСКОМБАНК збільшує присутність у Дніпровському регіоні
Новини компаній
17:00, 4 лютого 2022 р.

ТАСКОМБАНК збільшує присутність у Дніпровському регіоні

Новини компаній

ТАСКОМБАНК представив жителям Дніпровського регіону перше відділення в місті Павлоград — нове відділення розташоване у самому центрі міста по вулиці Соборній, 93. Урочистевідкриття відбулось за участі Голови Правління Володимира Дубєя, представників місцевого бізнесу та клієнтів ТАСКОМБАНКУ. Партнером банку у відкритті нового відділення стала компанія Mastercard.

Під час церемонії урочистого відкриття Голова Правління ТАСКОМБАНКУ Володимир Дубєй зазначив, що попри непростий час банк продовжує реалізовувати стратегію розширення мережі. Значне укріплення позицій відбувається зокрема у Дніпровському регіоні. Наразі відкрито 5 відділень у Дніпрі, Павлограді та Новомосковську й незабаром планується відкриття ще двох відділень в області.

«Дніпропетровський регіон завжди був для нас стратегічно важливим, адже це потужний центр бізнесу, промисловості й виробництва. Сьогодні ми відкриваємо 95-те відділення банку й для мене ця подія подвійно приємна, адже це мій рідний регіон», — підкреслив Володимир Дубєй.

З нагоди відкриття Павлоградського відділення ТАСКОМБАНК запровадив низку акційних пропозицій. Фізичні особи у відділенні можуть отримати моментальні подарунки від Mastercard і ТАСКОМБАНКУ, оформивши будь-яку кредитку Mastercard® протягом місяця, а через місяць — взяти участь у розіграші сучасного смартфона Sаmsung Galaxy S21! Отримати додаткові бонуси від 0,25% до 1% річних за депозитами у гривні протягом двох місяців з дати відкриття відділення. Протягом трьох місяців — маючи кредитну картку ТАСКОМБАНКУ, сплачувати комунальні платежі в касі лише за 1 гривню. Підприємці перші три місяці можуть відкрити рахунок без плати за обслуговування та отримати +1% за депозитами до 31 березня 2022 року. А для клієнтів малого та середньогобізнесу до 01 квітня 2022 року ТАСКОМБАНК пропонує безкоштовне відкриття рахунків та комплексне обслуговування без абонентської плати за пакетне обслуговування на умовах тарифних пакетів «ТАС-МАКСИМУМ», «ТАС-БАЗОВИЙ» і «ТАС ФОРЕКС» протягом трьох місяців після відкриття рахунку.

«Ми маємо можливості й готові надавати підтримку та якісне обслуговування для всіх сегментів клієнтів: від фізичних осіб до корпоративного бізнесу. Умови за нашими продуктами — одні з найбільш конкурентних на ринку, адже перед тим як запровадити новий продукт, ми ретельно вивчаємо потреби клієнтів та створюємо зрозумілі й ефективні фінансові інструменти. Ми підтримуємо реальний сектор економіки, кредитуючи бізнес та населення», — наголосив Володимир Дубєй.

«Нині ТАСКОМБАНК входить до ТОП-20 банків країни за розміром активів й посідає 4 місце за розміром банків з українським капіталом. Є учасником фонду гарантування вкладів та системно значущим банком. Наша стратегія — працювати в Україні. В найближчих планах — збільшити кількість відділень ще на 15 точок по всій країні. Ми активно зростаємо, маємо великі надії та амбітні плани. І віримо, що разом зможемо сприяти розвитку місцевої економіки й розвиватимемось разом із містом, — підкреслив Володимир Дубєй. — Обіцяємо, що надамо достатній рівень сервісу та не підведемо довіру клієнтів, адже саме довіра – наш головний ресурс».

АТ «ТАСКОМБАНК» працює на ринку понад 30 років і на сьогодні залишається одним із небагатьох банків з українським капіталом, які інвестують в Україну, підтримують реальний сектор економіки та посилюють присутність у регіонах. За результатами роботи у 2021 р. ТАСКОМБАНК забезпечив позитивну динаміку практично за всіма ключовими показниками. Чистий прибуток Банку за рік склав 450 млн грн, а активи перевищили 30 млрд грн. Депозитний портфель ТАСКОМБАНКУ збільшився на 33% - до 22,8 млрд грн, а кредитний портфель зріс на 23% - до 16,2 млрд грн. Зростання довіри до банку підтверджують міжнародні рейтинги. Наприкінці 2021 року банк отримав підтвердження рейтингу Міжнародної рейтингової агенції Moody's Investors Service на рівні суверенного рейтингу України, на рівні B3.

Ліцензія НБУ №84 від 25.10.2011

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...