• Головна
  • Заборонити регулювання цін на продукти та створити нормальні умови для виробників, – «УДАР Віталія Кличка» про популізм влади щодо цін на продукти
12:00, 1 лютого 2022 р.

Заборонити регулювання цін на продукти та створити нормальні умови для виробників, – «УДАР Віталія Кличка» про популізм влади щодо цін на продукти

Заборонити регулювання цін на продукти та створити нормальні умови для виробників, – «УДАР Віталія Кличка» про популізм влади щодо цін на продукти

Заборонити регулювання цін на продукти та створити нормальні умови для виробників, – «УДАР Віталія Кличка» про популізм влади щодо цін на продукти.

«Головною причиною зростання вартості продуктів є здорожчання енергоресурсів. Водночас меморандум між урядом та українськими виробниками, який мав стримувати зростання цін на газ, не працює. Як результат, уже у січні лише хліб може подорожчати на понад 10%. Також на здорожчання очікують й інші групи товарів. Додатковим ризиком для промисловості є впровадження урядом державного регулювання цін на групи товарів. Падіння курсу гривні нижче 28 грн. за долар створює ще один тиск на українські підприємства, які використовують газ у виробництві», - пояснює сенс вимоги Юрій Сімонов, лідер Дніпропетровської організації партії «Удар Віталія Кличка».

Він також переконує, що регулювання цін - це хвороба економічно невільних людей. І наводить приклади підтримки виробників харчів у ЄС.

«Крім прямих дотацій аграріям, ПДВ на багато продуктів харчування нижче стандартного. А під час пандемії його ще знизили. Наприклад, Велика Британія знизила податок з 20 до 5% для закладів зі сфери розваг, готелів, та закладів харчування. Німеччина ж знизила ПДВ з 19 до 7%», - розказав Юрій Сімонов.

Отже, «УДАР Віталія Кличка» закликає уряд відмовитися від заздалегідь неефективних заходів та розпочати роботу над активізацією ринкових механізмів зниження цін, створенням сприятливого інвестиційного клімату та стимулюванням вітчизняних виробників продовольчої продукції.

Українська влада має створювати нормальні умови для виробників, а не регулювати ціни на продукти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...