• Головна
  • Віталій Кличко, лідер партії «Удар»: «Українці готові себе захищати, але світ має пам’ятати, що безпека України – це гарантія його безпеки»
12:00, 13 січня 2022 р.

Віталій Кличко, лідер партії «Удар»: «Українці готові себе захищати, але світ має пам’ятати, що безпека України – це гарантія його безпеки»

Віталій Кличко, лідер партії «Удар»: «Українці готові себе захищати, але світ має пам’ятати, що безпека України – це гарантія його безпеки»

«Українці готові себе захищати, але світ має пам’ятати, що безпека України – це гарантія його безпеки» - так вважає Віталій Кличко, лідер партії «Удар».

«Ми вдячні західним партнерам за дотримання принципу «нічого про Україну без України». Але дипломатичні зусилля мають бути підсилені іншими заходами. Зокрема, продовженням і поглибленням санкцій проти Росії. Також Україна потребує допомоги у посиленні її обороноздатності, розвитку енергетичної незалежності та економічної стійкості країни. Це той мінімум, якій потрібен для того, щоб Росія вже сьогодні розуміла високу ціну для неї вторгнення до України. Українці готові себе захищати. Але світ має пам’ятати, що безпека України – це гарантія його безпеки», - заявив Віталій Кличко, лідер партії «Удар».

Він зазначив, що вимоги Росії на перемовинах у Женеві, подані у зверхній та безапеляційній формі, свідчать про те, що керівництво цієї держави не налаштоване на діалог. Мета Кремля – знайти привід для звинувачення США, ЄС і НАТО у зриві переговорного процесу, щоб виправдати свою агресивну поведінку на кордонах України, вважає Кличко.

Лідер «УДАРу» підкреслив, що жодного компромісу щодо зовнішнього курсу України бути не може.

«Європейський вектор розвитку – це не вибір української влади, а вибір українського народу. Сьогодні рівень підтримки українцями руху до ЄС та НАТО досяг свого історичного максимуму і продовжує зростати. Про це свідчать соціологічні опитування. Тому жодного компромісу щодо зовнішнього курсу України бути не може – наш курс не залежить і не має залежати від волі третіх країн», - заявив Кличко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...