• Главная
  • Президент має ветувати законопроект 5600, що атакує дрібний та середній бізнес, – «УДАР Віталія Кличка»
11:30, 1 декабря 2021 г.

Президент має ветувати законопроект 5600, що атакує дрібний та середній бізнес, – «УДАР Віталія Кличка»

Президент має ветувати законопроект 5600, що атакує дрібний та середній бізнес, – «УДАР Віталія Кличка»

В партії «УДАР Віталія Кличка» вважають, що Президент має ветувати законопроект 5600, який атакує дрібний та середній бізнес.

Цей законопроект проти того, щоб українці ставали заможнішими. Проте жодної «шкоди» не завдає олігархам, ба більше – надає їм преференції.

Так, до другого читання є положення, які збільшують тиск на українців, зокрема:

- зберіглася норма про мінімальне податкове зобов’язання яке платитимуть користувачі землею (особи чи компанії). Тобто незалежно від того, чи отримав фермер чи власник землі прибуток, він має заплатити державі мінімум 5% від вартості землі;

- в законопроєкті передбачена норма справляння ПДФО 18% з продажу другої та третьої квартири в рік, що автоматично потягне зростання вартості квартир для українців;

- передбачені норми законопроєкту позбавляють права бути платниками єдиного податку четвертої групи для дрібних та середніх виробників курятини, що може призвести до закриття дрібних господарств та подорожчання продукції птахівників для українців.

«УДАР Віталія Кличка» наполягає, що пріоритетом має стати створення додаткових стимулів розвитку, а не посилення податкового тиску на підприємців. У партії закликають Президента накласти вето на т. з. «антиолігархічний» закон.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...