• Головна
  • Застосування кранової вантажопідйомної техніки та її особливості
Новини компаній
15:04, 26 вересня 2021 р.

Застосування кранової вантажопідйомної техніки та її особливості

Новини компаній
Застосування кранової вантажопідйомної техніки та її особливості, фото-1

Для підйому та переміщення тяжких великогабаритних вантажів на вітчизняних підприємствах використовується різноманітне підйомно-транспортне обладнання. При цьому, як показує статистика, одним із найбільш поширених видів такого обладнання є вантажопідйомні крани мостового типу – вони дозволяють максимально швидко та безпечно переміщати всілякі важкі вантажі при мінімальних витратах.

Усі такі крани мають рухому прогінну конструкцію (міст), на якому закріплений вантажопідйомний механізм (як правило, електричний або ручний таль). Кран за допомогою таля (https://kzpto.com.ua/uk/tali-elektrichni/) може переміщати вантажі вгору-вниз, а при руху моста, який рухається по підкранових шляхах (рейках) за допомогою електродвигуна або механічного приводу – по горизонталі.

Таким чином відбувається переміщення вантажів у трьох площинах – у просторі, обмеженому довжиною підкранових шляхів, шириною прогону та максимально можливою висотою підйому крана. Мостові крани відрізняються:

  • високою швидкістю роботи та ефективністю в порівнянні з колісними автонавантажувачами;
  • компактністю - можуть встановлюватися під стелею, не займають багато місця і не вимагають установки підкранових шляхів на підлозі;
  • можливістю вибору варіантів управління – за допомогою кабельного підвісного пульта, системи радіоуправління або зі стаціонарної чи рухомої кабіни, закріпленій на мості (тільки на кранах, обслуговуючих великі майданчики).

Також треба відзначити, що мостові крани (https://kzpto.com.ua/uk/mostovi-krani/) мають великий діапазон можливої вантажопідйомності. Наприклад, на провідному українському виробнику вантажопідйомної техніки – Київському заводі підйомно-транспортного обладнання покупці можуть замовити мостовий кран вантажопідйомністю від 1 до 300 тонн!

Ще важливо, що вантажопідйомні крани КЗПТО можуть мати кілька варіантів виконання. Зрозуміло, що найбільш затребуваними є універсальні крани загальнопромислового виконання. Але за потреби вони можуть мати вибухозахищене або пожежобезпечне виконання, що дозволяє встановлювати їх на газо- та нафтовидобувних підприємствах, металургійних комбінатах, об'єктах оборонної та хімічної промисловості тощо.

Вантажопійомні крани можуть оснащуватися різними вантажозахоплювальними пристроями. Відповідно до цього критерію розрізняють магнітні, грейферні та магнітно-грейферні моделі. У перших на траверсі або крюковій підвісці знаходиться електромагніт, який дозволяє переміщати металопрокат та будь-які металеві вироби.

Грейферні крани оснащені грейфером – спеціальним захватним пристосуванням для транспортування сипучих та кускових матеріалів, довгомірних виробів тощо. Магнітно-грейферні крани використовують, як правило, для переміщення феромагнітних матеріалів і насипних вантажів. Вони мають два вантажозахоплювальних органа - електромагніт і грейфер, які розміщені на одному або різних візках.

Крани мостового типу мають опорний або підвісний варіант кріплення. Опорні крани мають підкранові шляхи, закріплені або на окремих колонах або консолях, передбачених в будівлі. Підвісні крани підвішують до стелі або інших несучих елементів у приміщенні – до ферм, ригелів тощо. Опорні моделі - більш довговічні і безпечні, підходять для великих приміщень. Підвісні моделі частіше використовують на обмежених просторах для операцій із порівняно не дуже тяжкими вантажами (до 10 тонн).

Більше дізнатися про сучасне вантажопідйомне кранове обладнання можна на офіційному сайті КЗПТО — www.kzpto.com.ua

КЗПТО в соціальних мережах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Достоверность
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...