Як обрати витяжку на кухню?

Кухня – це місце, в якому щоденно виконується приготування їжі, котре здатне забруднювати приміщення кіптявою, жиром та випарами. І якщо в приміщенні немає вентиляційного обладнання, то питання, як вибрати витяжки на кухню https://nortberg.com.ua/ приходить в голову до господині все частіше і частіше. Адже запахи, які поширюються по дому, продукти згоряння і кіптява, що осідає на меблі, стіни, стелю, забруднюють повітря, і все це негативно позначається на здоров'ї. Висновок один - кухні необхідна витяжка. А до придбання витяжки потрібно поставитися не менш серйозно, ніж до вибору холодильника або пральної машини.

Як обрати витяжку на кухню?, Як обрати витяжку на кухню?
Як обрати витяжку на кухню?, Як обрати витяжку на кухню?

Види витяжок для кухні

За способом очищення повітря витяжки бувають двох видів - проточні та циркулярні. Циркулярні витяжки захищають від кіптяви, але майже не видаляють запах. Проточні моделі втягують і виводять повітря, що утворився в процесі приготування, в вентиляційний отвір. Форма витяжки, теж буває різною, адже вона повинна не тільки поглинати і очищати від забруднень повітря, але і прикрашати інтер'єр вашої кухні.

1. Плоска. Плоский очищувач повітря зазвичай встановлюється над плитою. У його комплект входить одноразовий жиро-вловлюючий фільтр, зроблений з акрилової тканини. Очищувач такого типу працює в основному в режимі циркуляції. Потужність його мотора невелика.

2. Купольна. Розміщують купольну витяжку зазвичай на стіну або стелю над плитою. Купольні витяжки оснащуються металевими фільтрами, зазвичай мають один або два мотора.

3. Вбудовувані. Моделі такого типу зазвичай встановлюють в розміщену над плитою кухонну шафу. Для зручності управління в таких витяжках передбачена висувна панель.

Вибираючи витяжки, можна легко підібрати необхідні для вашої кухні габарити, різну обробку, забарвлення і дизайн. Якщо ви бажаєте знайти якісне і довговічне обладнання відкрийте контакти компанії https://nortberg.com.ua/kontakty.html - в асортименті лише високоякісна і довговічна техніка. Моделі різних виробників відрізняються один від одного технічними параметрами, якістю і способом управління. При покупці витяжки, потрібно визначити якими будуть її габарити, технічні характеристики і необхідні функції.

Як обрати витяжку на кухню?, Як обрати витяжку на кухню?
Як обрати витяжку на кухню?, Як обрати витяжку на кухню?

Як визначити розмір?

Виробники випускають витяжки для кухні розміром 90, 60 і 45 сантиметрів. Щоб очищувач повітря ефективно працював треба, щоб його розмір дорівнював ширині плити або був трохи більшим. Висота над газовою поверхнею повинна бути не нижче 80 см, а над електричною – понад 70 см.

Вибір фільтру

Щоб витяжка якісно виконувала свою роботу, їй необхідний фільтр. У витяжках виробники використовують 2 види фільтрів:

  • жировий - від жиру, сміття і випарів;
  • вугільний - від запаху.

Жирові фільтри роблять з акрилу або металу. Металеві практичніші, так як після регулярного чищення, вони продовжують якісно виконувати свою роботу. Акрилові, після трьох місяців роботи, необхідно міняти на нові. Вугільні фільтри змінюють через кожні 3 роки.

Управління витяжкою

Управління може бути кнопковим або сенсорним. Кнопки зазвичай розташовані на передній панелі - це перемикач швидкості, кнопка для включення вентилятора і освітлення. При наявності сенсорної панелі управління витяжка програмується на весь час роботи і діє в автоматичному режимі.

Рівень шуму витяжок на кухню

Рівень шуму витяжки не повинен перевищувати 50 дБ. Щоб знизити рівень шуму виробники встановлюють 2 вентилятора в агрегат витяжки. А для досягнення безшумної роботи, в деяких моделях мотор встановлюють на виході вентиляційного каналу.

Для максимальної зручності та ефективності виробу варто звернути увагу на всі фактори, описані вище. Обов’язково порівняйте декілька моделей – це допоже обрати найкращий варіант. Важливо врахувати всі характеристики, щоб витяжка забезпечила гарне очищення повітря від кіптяви.

витяжки кухня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии