• Главная
  • Головна лікарка Павлоградської лікарні інтенсивного лікування звернулася до павлоградців
08:04, 19 октября 2020 г.

Головна лікарка Павлоградської лікарні інтенсивного лікування звернулася до павлоградців

Головна лікарка Павлоградської лікарні інтенсивного лікування звернулася до павлоградців

Головна лікарка Павлоградської лікарні інтенсивного лікування Ірина Жицька звернулася до мешканців міста із проханням більш серйозно ставитися до загрози коронавіруса.

За її словами, не всі павлоградці, які захворіють на COVID-19, перенесуть цю хворобу в легкій формі. За статистикою, 20% хворих мають різноманітні тяжкі прояви цього вірусного захворювання.

Про це Ірина Жицька написала у Фейсбуці.

Головна лікарка Павлоградської лікарні інтенсивного лікування звернулася до павлоградців, фото-1

«День за днем, ніч за ніччю ми все чекаємо, що потік хворих буде меньшим, але пацієнтів прибуває, хтось заходить сам, а інших швидка завозить на каталці. Зараз виписуємо за добу 10-12 чоловік, а надходить 15. На 17.10.20 -73 чоловіка. В відділенні реанімації 13 людей, найважчі. Кисневої підтримки потребують майже всі! Давайте змалюємо сьогодення у госпіталі, як виглядає той «звір» у якого де-які «не вірять»: пацієнт приходить до нас після лікування сімейного лікаря, коли лікування не дає результату, стан погіршується. Слабкість неймовірна, людині важко триматися на ногах, лихоманка постійно вище 38, іноді декілька днів, виснажені, задишка, неможливо розмовляти, не те, що ходити, ніччю -почуття нестачі повітря. Вас госпіталізують до палати, де знаходиться від трьох до п’яти чоловік, починаємо лікування. На сьогодні лікарня заключила договори на ліки на всі кошти НСЗУ, але їх не вистачає, а деяких препаратів на ринку дефіцит, ми їх чекаємо тижнями, приходять маленькими партіями, за добу роздаємо хворим. Якщо препарату немає, ваші родичі будуть шукати його в аптеках, де теж має місце або відсутність його, або ціна, яка зростає. Кисень: відділення реанімації забезпечено, хворі дихають цілодобово, в госпіталі працюють тільки кисневі концентратори. У нас їх 7. Хворі дихають по черзі. Потрібно більше, але на сьогодні на ринку України у продажу їх немає! Лікарня закупила чотири, але чекаємо поставку вже більше трьох тижнів, обіцяють до кінця листопаду. Заключаємо договори ще на 10, а обіцяють їх тільки у грудні! Деякі родичі пацієнтів самі шукають,купують-перекуповують концентратори «на руках» (ціна зараз 22000-60000!) Подумайте ще раз!!! Чи потрібно все це вам?! Невже так важливо хизуватися один перед одним в тому, що не вірите у вірус, ризикувати життям своїх близьких, чи все ж почнемо придержуватись санітарних норм? Ми працюємо. Пролікованих більше 200-це перемога наша з вами! Але 15 людей -вже ніколи не повернуться додому. Ми маємо вистояти! Оберігаємо один одного! Додержуємось епідеміологічних правил безпеки в період пандемії!» - повідомила Ірина Жицька.

Раніше ми писали: "В Павлограде ещё один человек умер от коронавируса"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...