Дистанційні школи Павлограда у вересні

Дистанційна школа Оптіма у Павлограді
Дистанційна школа Оптіма у Павлограді

Чи повернуться школи на карантин знову? Що нового чекає дистанційні школи України восени 2020-го? Як організувати дистанційне навчання для дитини? Онлайн-класи в дистанційному навчанні: як вони зміняться з вересня? Які дистанційні школи України співпрацюють з Oxford University Press?

Першого вересня двері шкіл відчинилися, діти пішли на заняття. У містах «зеленої» та «жовтої» зони відновлено звичайну роботу шкіл. Однак радіти зарано, епідеміологічна ситуація в багатьох містах продовжує залишатися складною, карантинні заходи переглядаються кожні два тижні.

Уже сьогодні багато викладачів рекомендують одразу переходити на дистанційне навчання, не ризикувати в перші місяці занять. І хоча попередній досвід занять онлайн не можна назвати вдалим, школярі в Павлограді мають можливість отримати повноцінну та якісну освіту дистанційно в провідних онлайн-школах України. У цій статті ми спробуємо розібратися, чим відрізняються приватні дистанційні школи, які переваги вони пропонують учням та їхнім батькам у новому навчальному році.

Новий перший клас

Молодші класи опинилися в одній із найскладніших ситуацій для повноцінного переходу на дистанційну форму. Складність в адаптації, необхідність контролю з боку батьків і вчителів, освоєння нових програм для занять – усе це забирало дорогоцінний час. Сучасні дистанційні школи змогли вирішити більшість із цих проблем.

  • Інтерактивні уроки

Приватні дистанційні школи в межах роботи з молодшими класами роблять значний акцент на мотивуванні дітей. Наприклад, одна з провідних онлайн-шкіл в Україні «Оптіма» (https://optima.school/) пропонує учням молодших класів повністю інтерактивну форму занять. Створений у формі мультиплікації урок не тільки захоплює дітей, але й концентрує увагу на навчанні.

Практика останніх років показала, що така методика працює навіть у тому випадку, коли батьки не мають можливості власноруч і безпосередньо контролювати, чим займається їхня дитина.

  • Освітній проєкт: «Розумники» (Smart Kids)» та ін.

Окрім занять на уроці, експерти виділяють також так зване пасивне навчання. Іншими словами, це закріплення матеріалу та можливість на практиці застосувати отримані знання під час відпочинку. Найчастіше це реалізовано у форматі міні-ігор, розважальних і розвивальних інтерактивних завдань.

Дистанційна школа «Оптіма» анонсувала для наймолодших учнів уже понад 16 000 інтерактивних завдань і розвивальних вправ за проєктом «Розумники» (Smart Kids)». Окремою перевагою цих завдань є не тільки закріплення пройденого матеріалу, а й вправи на розвиток логіки, уяви, творчого підходу до вирішення завдань, вміння концентрувати та утримувати увагу.

  • Онлайн-клас у початковій школі

Багато шкіл активно використовують Skype, Zoom, конференц-зв’язок і додатки на зразок Google Classroom, щоб проводити повноцінний урок дистанційно. Проблема в тому, що переповнені класи в звичайній школі, навіть при особистому навчанні, не дають можливості викладачу приділити достатньо уваги кожному учневі під час уроку. А без особистого контролю такі заняття перетворюються в просту відеолекцію, яка транслюється учням без активного залучення дітей до навчального процесу.

Далеко не завжди батьки можуть бути вдома, та й учневі може знадобитися підтримка для адаптації до дистанційного навчання. Для цього «Оптіма» реалізовує онлайн міні-класи, в яких не більше чотирьох учнів освоюють та опрацьовують новий матеріал. Тут учитель може не тільки приділити увагу кожній дитині, але за допомогою власного освітнього середовища на практиці показати переваги інтерактивного навчання, залучити до активної участі кожну дитину, показати шкільну програму не тільки корисною, але й цікавою та захопливою.

Середні та старші класи

У середніх і старших класах учні більш самостійні, у них рідко виникають проблеми роботи з технічними засобами. Але це компенсується великою кількістю нових предметів, новими вимогами та навантаженням. На цьому етапі в дистанційних шкіл з’являється додаткова перевага: індивідуальний підхід і програма навчання.

Стрибкоподібне збільшення навантаження у звичайних школах може стати неприємним сюрпризом для дитини. Одна пропущена тема з математики може стати проблемою на кілька наступних років. Саме тому дуже важливо дати можливість дітям навчатися у своєму ритмі, допомогти засвоїти складний матеріал, адаптувати шкільну програму під конкретного учня.

Дистанційна школа «Оптіма» змогла доповнити ці переваги більш ніж 2500 мультимедійними, інтерактивними уроками та завданнями. Використання 3D технологій дозволяють учневі буквально опинитися всередині середньовічного замку на уроці історії або своїми очима побачити застосування математичних та фізичних формул у повсякденному житті.

Англійська мова та Oxford University Press

Сьогодні важко переоцінити значимість іноземних мов. Володіння англійською мовою вже давно розглядається як абсолютна необхідність для кожної дитини. Саме тому безліч провідних шкіл шукають співпраці не тільки з педагогами – носіями мови, а й беруть участь у партнерських програмах від провідних зарубіжних шкіл та університетів.

Онлайн-школа «Оптіма» вже багато років робить ставку на міжнародні стандарти у вивченні іноземних мов. Тут учні можуть дистанційно закінчити одну зі шкіл США або Канади, після закінчення отримати відразу два документи про освіту (а отже, володіти англійською не гірше своїх американських чи канадських однолітків).

2020 року учням «Оптіми» з 5 класу також буде доступна одна з кращих у світі програм із вивчення англійської мови від видавництва Oxford University Press. Платформа Oxfordlearn.com не тільки стане серйозною допомогою, а й на практиці підготує дітей до складання міжнародних мовних іспитів, отримання відповідних сертифікатів.

Тьюторінг або приватне репетиторство?

У кожної дитини різні здібності, швидкість сприйняття та обробки інформації. Хтось швидко схоплює матеріал, але також швидко його втрачає, якщо урок належним чином не закріпити. Інші, навпаки, витрачають більше часу на вивчення, але міцно тримаються за те, що вже засвоїли. Одному учневі не дається геометрія, а іншому просто необхідна хімія для вишу і т.д.

На жаль, у звичайних школах вкрай мало можливостей реалізувати індивідуальний підхід до навчання. Дистанційна система дає можливість зробити шкільну програму гнучкішою, самостійно вибирати, в якому темпі буде вчитися ваша дитина, яку тему він буде опрацьовувати глибше та інтенсивніше. Значну частину тут відіграє роль викладача та тьютора. Відповісти на запитання, пояснити складну тему, дати більше завдань і вправ на закріплення матеріалу, навіть організаційно допомогти дитині – усе це завдання тьюторів (наставників). В «Оптімі» постаралися розвинути цю концепцію. Тьютор не тільки допомагає учневі, повністю замінює приватних репетиторів, а й може уважно стежити за освоєнням програми, підбирати ті моделі навчання, завдання, які допоможуть конкретній дитині.

Окрім того, з вересня в «Оптімі» додатково стартує курс онлайн-уроків у форматі вивчення нового матеріалу, уроків-консультацій і уроків-конференцій з англійської мови для спілкування, удосконалення слухання-розуміння усного мовлення. У доповненні до практики тьюторства й адаптивної шкільної програми це допоможе зробити перехід до нової форми навчання простішим і швидшим.

Як спробувати вчитися онлайн?

Школа «Оптіма» повідомляє, що учні та батьки можуть спробувати програму дистанційного навчання вже сьогодні за допомогою безкоштовного тижневого демодоступу.

Дізнатися більше про школу та отримати додаткову консультацію можна в контакт-центрі телефонами: +380 672607607, +380 503761228 або на сайті школи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Общество
По состоянию на 12:00 25 октября в полицию Днепропетровщины поступило 155 сообщений, связанных с нарушением избирательного законодательства. По их результатам полицейские составили 7 административных материалов, из которых 6 протоколов составлены по нарушениям, связанным с повреждением или вынесением бюллетеней, и еще 1 - по факту незаконной агитации в день выборов. По другим фактам проводится проверка. Об этом сообщили в ГУНП в Днепропетровской области. П...
Общество
Александр Вилкул проголосовал на одном из избирательных участков города Днепр. Вилкул напомнил, что 25 октября 1943 года Днепропетровск был освобожден от нацистских оккупантов. «Поздравляю земляков с 77-й годовщиной освобождения Днепра от захватчиков. И сегодня, я надеюсь, мы освободимся от коррупции, воровства, от неэффективных решений. Я проголосовал за перспективу для города и всей Днепропетровщины. За то, чтобы наш регион стал первым в стране, где кажд...
Общество
Сегодня, 25 октября, в 8:00 в Павлограде открылись все 49 избирательных участков. Павлоградцы выбирают мэра города, а также депутатов городского, районного и областного советов, для чего каждый избиратель получает 4 бюллетеня. Посмотреть, как проходит избирательный процесс в Павлограде, корреспондент 5632.com.ua отправился на Полигон на избирательный участок №120889 (общеобразовательная школа №4). На входе всем избирателям измеряют температуру тела, провер...
Общество
По состоянию на утро 25 октября по Павлограду не зафиксировано ни одного нового случая заболевания коронавирусом. Всего под наблюдением врачей находятся 122 пациента, из них 1 ребенок. 113 человек проходят амбулаторное лечение в Центре первичной медико-санитарной помощи. С начала эпидемии по городу зафиксировано 490 подтвержденных случаев COVID-19. Об этом сообщили на официальном сайте Павлоградского городского совета. В больнице интенсивного лечения наход...
Общество
В «день тишины», 24 октября, в полицию Днепропетровской области поступило 87 сообщений о нарушении избирательного законодательства. По результатам их рассмотрения было составлено 12 административных протоколов. Другие сообщения не касались нарушений избирательного законодательства. Они были отработаны и не подтвердились. Об этом сообщили в ГУНП в Днепропетровской области. В частности, протоколы составлялись по ст. 212-10 КУоАП (нарушение ограничений в отно...
Общество
Сегодня, в день выборов, 25 октября, на территории обслуживания Павлоградского отдела полиции и подчиненных подразделений все избирательные участки открылись вовремя - в 8:00. Об этом сообщили в пресс-службе Павлоградского отдела полиции. Правоохранители обеспечивают публичную безопасность и порядок. Избирательные участки будут работать до 20:00, после чего они закроются, и начнётся подсчёт голосов. Ранее мы писали: "Жителям Днепропетровщины рассказали, ка...
Экология
Сегодня в Павлограде ожидается ясная погода, без осадков. Температура воздуха утром составит +11…+13 градусов, днём будет 16 градусов тепла, вечером похолодает до +9 градусов. Народный календарь: Сегодня день Мартина Милостивого. Большие яркие звезды на Мартина в старину предвещали существенное похолодание в ближайшее время, а если они были тусклыми и мигающими — стоило ожидать изменения погоды, дождя и ветра.
Общество
Спасатели Днепропетровщины сообщили о переводе на усиленный вариант несения службы, чтобы во время процесса выборов обеспечить надлежащий уровень безопасности для всех участников. В зданиях, где размещены избирательные участки, для обеспечения первичного реагирования в случае возникновения пожаров и опасных ситуаций в период выборов организовано дежурство 1873 пожарных постов, на которых будет дежурить 1873 представителя ГСЧС Днепра. Также, с целью обеспеч...
Происшествия
Согласно части 7 статьи 23 «Публичность и открытость избирательного процесса» Избирательного кодекса Украины, органы Национальной полиции Украины за день до дня голосования обнародуют на официальных сайтах предварительные сведения о количестве зарегистрированных обращений о нарушении избирательного законодательства во время избирательного процесса. В период с 5 сентября по 23 октября в целом поступило 482 заявления и сообщения о нарушениях избирательного з...