• Головна
  • Дистанційні школи Павлограда у вересні
Новини компаній
15:15, 25 вересня 2020 р.

Дистанційні школи Павлограда у вересні

Новини компаній
Дистанційна школа Оптіма у Павлограді

Дистанційна школа Оптіма у Павлограді

Чи повернуться школи на карантин знову? Що нового чекає дистанційні школи України восени 2020-го? Як організувати дистанційне навчання для дитини? Онлайн-класи в дистанційному навчанні: як вони зміняться з вересня? Які дистанційні школи України співпрацюють з Oxford University Press?

Першого вересня двері шкіл відчинилися, діти пішли на заняття. У містах «зеленої» та «жовтої» зони відновлено звичайну роботу шкіл. Однак радіти зарано, епідеміологічна ситуація в багатьох містах продовжує залишатися складною, карантинні заходи переглядаються кожні два тижні.

Уже сьогодні багато викладачів рекомендують одразу переходити на дистанційне навчання, не ризикувати в перші місяці занять. І хоча попередній досвід занять онлайн не можна назвати вдалим, школярі в Павлограді мають можливість отримати повноцінну та якісну освіту дистанційно в провідних онлайн-школах України. У цій статті ми спробуємо розібратися, чим відрізняються приватні дистанційні школи, які переваги вони пропонують учням та їхнім батькам у новому навчальному році.

Новий перший клас

Молодші класи опинилися в одній із найскладніших ситуацій для повноцінного переходу на дистанційну форму. Складність в адаптації, необхідність контролю з боку батьків і вчителів, освоєння нових програм для занять – усе це забирало дорогоцінний час. Сучасні дистанційні школи змогли вирішити більшість із цих проблем.

  • Інтерактивні уроки

Приватні дистанційні школи в межах роботи з молодшими класами роблять значний акцент на мотивуванні дітей. Наприклад, одна з провідних онлайн-шкіл в Україні «Оптіма» (https://optima.school/) пропонує учням молодших класів повністю інтерактивну форму занять. Створений у формі мультиплікації урок не тільки захоплює дітей, але й концентрує увагу на навчанні.

Практика останніх років показала, що така методика працює навіть у тому випадку, коли батьки не мають можливості власноруч і безпосередньо контролювати, чим займається їхня дитина.

  • Освітній проєкт: «Розумники» (Smart Kids)» та ін.

Окрім занять на уроці, експерти виділяють також так зване пасивне навчання. Іншими словами, це закріплення матеріалу та можливість на практиці застосувати отримані знання під час відпочинку. Найчастіше це реалізовано у форматі міні-ігор, розважальних і розвивальних інтерактивних завдань.

Дистанційна школа «Оптіма» анонсувала для наймолодших учнів уже понад 16 000 інтерактивних завдань і розвивальних вправ за проєктом «Розумники» (Smart Kids)». Окремою перевагою цих завдань є не тільки закріплення пройденого матеріалу, а й вправи на розвиток логіки, уяви, творчого підходу до вирішення завдань, вміння концентрувати та утримувати увагу.

  • Онлайн-клас у початковій школі

Багато шкіл активно використовують Skype, Zoom, конференц-зв’язок і додатки на зразок Google Classroom, щоб проводити повноцінний урок дистанційно. Проблема в тому, що переповнені класи в звичайній школі, навіть при особистому навчанні, не дають можливості викладачу приділити достатньо уваги кожному учневі під час уроку. А без особистого контролю такі заняття перетворюються в просту відеолекцію, яка транслюється учням без активного залучення дітей до навчального процесу.

Далеко не завжди батьки можуть бути вдома, та й учневі може знадобитися підтримка для адаптації до дистанційного навчання. Для цього «Оптіма» реалізовує онлайн міні-класи, в яких не більше чотирьох учнів освоюють та опрацьовують новий матеріал. Тут учитель може не тільки приділити увагу кожній дитині, але за допомогою власного освітнього середовища на практиці показати переваги інтерактивного навчання, залучити до активної участі кожну дитину, показати шкільну програму не тільки корисною, але й цікавою та захопливою.

Середні та старші класи

У середніх і старших класах учні більш самостійні, у них рідко виникають проблеми роботи з технічними засобами. Але це компенсується великою кількістю нових предметів, новими вимогами та навантаженням. На цьому етапі в дистанційних шкіл з’являється додаткова перевага: індивідуальний підхід і програма навчання.

Стрибкоподібне збільшення навантаження у звичайних школах може стати неприємним сюрпризом для дитини. Одна пропущена тема з математики може стати проблемою на кілька наступних років. Саме тому дуже важливо дати можливість дітям навчатися у своєму ритмі, допомогти засвоїти складний матеріал, адаптувати шкільну програму під конкретного учня.

Дистанційна школа «Оптіма» змогла доповнити ці переваги більш ніж 2500 мультимедійними, інтерактивними уроками та завданнями. Використання 3D технологій дозволяють учневі буквально опинитися всередині середньовічного замку на уроці історії або своїми очима побачити застосування математичних та фізичних формул у повсякденному житті.

Англійська мова та Oxford University Press

Сьогодні важко переоцінити значимість іноземних мов. Володіння англійською мовою вже давно розглядається як абсолютна необхідність для кожної дитини. Саме тому безліч провідних шкіл шукають співпраці не тільки з педагогами – носіями мови, а й беруть участь у партнерських програмах від провідних зарубіжних шкіл та університетів.

Онлайн-школа «Оптіма» вже багато років робить ставку на міжнародні стандарти у вивченні іноземних мов. Тут учні можуть дистанційно закінчити одну зі шкіл США або Канади, після закінчення отримати відразу два документи про освіту (а отже, володіти англійською не гірше своїх американських чи канадських однолітків).

2020 року учням «Оптіми» з 5 класу також буде доступна одна з кращих у світі програм із вивчення англійської мови від видавництва Oxford University Press. Платформа Oxfordlearn.com не тільки стане серйозною допомогою, а й на практиці підготує дітей до складання міжнародних мовних іспитів, отримання відповідних сертифікатів.

Тьюторінг або приватне репетиторство?

У кожної дитини різні здібності, швидкість сприйняття та обробки інформації. Хтось швидко схоплює матеріал, але також швидко його втрачає, якщо урок належним чином не закріпити. Інші, навпаки, витрачають більше часу на вивчення, але міцно тримаються за те, що вже засвоїли. Одному учневі не дається геометрія, а іншому просто необхідна хімія для вишу і т.д.

На жаль, у звичайних школах вкрай мало можливостей реалізувати індивідуальний підхід до навчання. Дистанційна система дає можливість зробити шкільну програму гнучкішою, самостійно вибирати, в якому темпі буде вчитися ваша дитина, яку тему він буде опрацьовувати глибше та інтенсивніше. Значну частину тут відіграє роль викладача та тьютора. Відповісти на запитання, пояснити складну тему, дати більше завдань і вправ на закріплення матеріалу, навіть організаційно допомогти дитині – усе це завдання тьюторів (наставників). В «Оптімі» постаралися розвинути цю концепцію. Тьютор не тільки допомагає учневі, повністю замінює приватних репетиторів, а й може уважно стежити за освоєнням програми, підбирати ті моделі навчання, завдання, які допоможуть конкретній дитині.

Окрім того, з вересня в «Оптімі» додатково стартує курс онлайн-уроків у форматі вивчення нового матеріалу, уроків-консультацій і уроків-конференцій з англійської мови для спілкування, удосконалення слухання-розуміння усного мовлення. У доповненні до практики тьюторства й адаптивної шкільної програми це допоможе зробити перехід до нової форми навчання простішим і швидшим.

Як спробувати вчитися онлайн?

Школа «Оптіма» повідомляє, що учні та батьки можуть спробувати програму дистанційного навчання вже сьогодні за допомогою безкоштовного тижневого демодоступу.

Дізнатися більше про школу та отримати додаткову консультацію можна в контакт-центрі телефонами: +380 672607607, +380 503761228 або на сайті школи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...