![](https://s.5632.com.ua/section/logo/upload/pers/99/logo.png?20240727)
На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захищали мера від журналістів
![На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захищали мера... На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захищали мера від журналістів](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 серпня у місті Кам'янське активісти ГО “Стоп корупції” намагалися зустрітися з міським головою Андрієм Білоусовим, але кабінет мера боронили з десяток поліцейських з автоматами, повідомляє stopcor.org.
З самого ранку активісти ГО “Стоп корупції” намагалися спіймати міського голову на його робочому місці для того, щоб поставити йому питання з приводу створених ним корупційних схем, але замість спілкування з людьми мер швидко заскочив до будівлі міської ради.
Коли медійники та правозахисники теж зайшли всередину приміщення, в кабінеті очільника міста не виявилося. Натомість вийшли троє людей, які назвались заступниками Білоусова. Один із них порадив звернутись до мера з офіційним запитом, інший – почав по-хамськи виганяти людей зі словами “Пішли звідси!”
![На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захи..., фото-1 На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захищали мера від журналістів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дещо згодом до будівлі міської ради зайшли з десяток поліцейських з автоматами для того, щоб захистити мера Білоусова від кількох журналістів та правозахисників.
На жаль, знайти мера так і не вдалося.
“Подавайте всі питання у профільні комітети”, – заявила чергова “заступниця” міського голови.
Зазначимо, у цей же час під будівлею міської ради зібралися два мітинги: один – за міського голову, один – проти.
“Зараз тут проходить два мітинги. Один в підтримку чинного міського голови Білоусова, а інший стосовно його кримінальних правопорушень, махінацій з земельними ділянками та комунальними підприємствами. Цей мітинг проводять, щоб зняти мера з посади та щоб всі маніпуляції нарешті закінчилися. Як я розумію, міська рада взяла на себе ініціативу зробити свій мітинг в підтримку самого мера”, – розповів правозахисник ГО “Стоп корупції” Антон Клітний.
Також він додав, що на мітингу на підтримку міського голови стоять навіть діти з плакатами “Наш мер — Білоусов”.
![На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захи..., фото-2 На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захищали мера від журналістів, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
“Ми хочемо донести, що рано чи пізно відповідальність за всі протизаконні дії депутатів та міського голови їх наздожене”, – заявив один з мітингарів проти чинного голови міста Сергій.
![На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захи..., фото-3 На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захищали мера від журналістів, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Також активісти завітали до Кам’янського відділку поліції, щоб дізнатися, як проходять розслідування випадків корупції Андрія Білоусова. На місці їм повідомили, що нікого з керівництва поліції та слідчого, який займається справами мера, немає, бо всі вони поїхали до прокуратури.
Активісти приїхали до місцевої прокуратури, але змогли поспілкуватися лише з заступником начальника.
“Заступник сказав, що начальника слідства в нього не було, а коментувати кримінальне провадження відмовився. Також він прийняв наше звернення щодо Білоусова та пообіцяв розібратися в ситуації та пришвидшити роботу слідчого за даною справою”, – наголосив стопкорівець.
![На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захи..., фото-4 На Дніпропетровщині десяток поліцейських з автоматами захищали мера від журналістів, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як повідомляв “СтопКор” раніше, 25 серпня Спеціалізована антикорупційна прокуратура зареєструвала заяву від громадської організації ГО “Стоп корупції” щодо голови Кам'янської міської ради Андрія Білоусова та його оточення. Чиновника запідозрили у систематичних корупційних злочинах на своїй посаді.
Зокрема, у продажі комунального майна за заниженими цінами підконтрольним підприємствам, в порушення вимог процедури приватизації без торгів.
Також його звинувачують в укладенні фіктивних угод з “Трейд Інвест Холдинг” щодо надання послуг з опалення комунальних закладів з метою виведення бюджетних коштів, а також наданням цих послуг комунальним підприємствам за завищеною ціною.