• Головна
  • В Павлограде обнаружили онлайн порностудию
09:02, 10 лютого 2020 р.

В Павлограде обнаружили онлайн порностудию

В Павлограде обнаружили онлайн порностудию

К сотрудникам КП «Муніципальна Варта» Павлограда поступило сообщение с жалобой о том, что несовершеннолетних павлоградских девушек привлекают к съёмкам эротического характера. Кроме этого, муниципалам были предоставлены фото-доказательства деятельности в Павлограде онлайн порностудии. Об этом инспекторы написали на своей официальной странице в Фейсбуке.

«Відео з елементами порнографії за участю дівчат транслюють у мережі Internet за допомогою веб-камер. Моделі отримують за це грошову винагороду, що коливається в залежності від кількості сеансів від 15 до 30 тисяч гривень на місяць. За першим підрахунком, у нашому місті працює до десяти дівчат-моделей, а також діє обладнана студія. Секс-працівниць попередньо підшукують із кола знайомих, психологічно обробляють та навчають розміщувати відео порнографічного характеру на спеціальних сайтах, яке у подальшому збувають за плату. Нажаль, дані особи не лише самі залучаються до протизаконної діяльності, а й активно розповсюджують інформацію серед однолітків та неповнолітніх, про варіанти легко та швидко заробити значні суми коштів. Приманкою служить також обіцянка, що це відео будуть продавати ЛИШЕ закордонним покупцям, і в рідному місті про їхню діяльність ніхто не дізнається», - сообщили муниципалы.

Они также проверили полученную информацию, которая, к сожалению, подтвердилась. На ретушированных фотографиях изображены исключительно павлоградские девушки.

В Павлограде обнаружили онлайн порностудию, фото-1
В Павлограде обнаружили онлайн порностудию, фото-2
В Павлограде обнаружили онлайн порностудию, фото-3

Инспекторы КП «Муніципальна Варта» Павлограда обращаются к родителям с просьбой больше внимания уделять своим детям подросткового возраста, интересоваться их увлечениями, чаще общаться и напоминать о том, что поступки, совершённые в молодости, остаются с ними на всю жизнь.

Ранее мы писали: "У Днепропетровской области "серебро" по развитой проституции"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...