• Главная
  • Викладач з Петропавлівки видав підручник для ПТУ України
11:27, 27 января 2020 г.

Викладач з Петропавлівки видав підручник для ПТУ України

Викладач з Петропавлівки видав підручник для ПТУ України

У Петропавлівському відділенні професійно-технічного училища презентували навчальний посібник викладача спеціальної дисципліни Володимира Скрипника «Розробка, виробництво, конструктивні особливості нової сільськогосподарської техніки».

Про це пише Petropavlivka.City.

«Ділюся великою радістю: на Новий рік я отримав подарунок – видано мою авторську книгу. Видання цього навчального посібника завершило мій важкий марафон з проміжком часу в 10 років. Усі ці роки свій рукопис я використовував у роботі, удосконалював, дописував та переписував. Тепер це офіційний посібник, яким користуватимуться училища по всій Україні», - розповідає автор підручника.

Викладач з Петропавлівки видав підручник для ПТУ України, фото-1

12 тисяч кольорових примірників (256 сторінок та 8 розділів) розійшлися по всій Україні, по всіх навчальних закладах сільськогосподарського напрямку. Держава виділила 880 тисяч гривень для видання підручника.

Викладач з Петропавлівки видав підручник для ПТУ України, фото-2

Володимир Скрипник говорить, що останні роки в роботі викладачів профтехучилищ постала проблема з дидактичними матеріалами для якісної підготовки спеціалістів у агровиробництві.

«Викладачі профтехучилищ користуються застарілою базою. Збирають інформацію з різних джерел (газети, журнали, каталоги). Через змішані й різнобічні джерела нелегко інформацію застосовувати в навчанні. Тому я розробив навчальний посібник», - каже Володимир Скрипник.

Підручник містить історію виникнення, розвитку і шляхи досягнення успіху провідних європейських виробників та особливості організації виробництва вітчизняної сільськогосподарської техніки. Аби матеріал легко засвоювався, автор підручника систематизував матеріали. Кожен розділ присвячений окремому виду сільськогосподарських машин. Зібрано все про ґрунтообробні та посівні комплекси, техніку для внесення добрив, для захисту рослин, заготівлі кормів, збирання зернових та олійних культур, кукурудзи та буряків. У додатках – технічні характеристики нової сільськогосподарської техніки, яку пропонують вітчизняні та іноземні виробники.

Викладач з Петропавлівки видав підручник для ПТУ України, фото-3

Автор вже готує дисертацію під назвою «Дослідження тенденції перспективи розвитку вітчизняного та закордонного сільськогосподарського машинобудування».

Раніше ми писали: "ПТУ области ждут всех на Дни открытых дверей"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...