• Главная
  • В Україні посилилася відповідальність за викрадення чужого майна
18:01, 5 января 2020 г.

В Україні посилилася відповідальність за викрадення чужого майна

В Україні посилилася відповідальність за викрадення чужого майна

Змінився прожитковий мінімум - змінилася вартість майна, за викрадення якого настає кримінальна відповідальність. Якщо вартість викраденого майна перевищує 210,2 грн., особа нестиме кримінальну відповідальність.

Про це повідомили у прес-центрі судової влади України.

Зміна суми прожиткового мінімуму з 1 січня 2020 року автоматично призвела до посилення відповідальності за викрадення чужого майна.

Нагадаємо, що з 1 січня цього року прожитковий мінімум становить 2102 грн.

«Відповідно до Податкового кодексу України, в частині кваліфікації адміністративних або кримінальних правопорушень сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги. Податкова соціальна пільга складає 50% прожиткового мінімуму для працездатної особи. Так, відповідно до положень статті 51 Кодексу України про адміністративне правопорушення, дрібною крадіжкою чужого майна вважається діяння, якщо розмір викраденого майна на момент здійснення правопорушення не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, тобто 210,2 грн. Якщо ж вартість викраденого майна перевищуватиме вказану суму, тоді для особи, що вчинила правопорушення, настає кримінальна відповідальність», - йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали: "Павлоградским предпринимателям на заметку: изменения для ФЛП в новом году"

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...