• Главная
  • У Павлограді палав Віфлеємський вогонь миру
19:07, 23 декабря 2019 г.

У Павлограді палав Віфлеємський вогонь миру

У Павлограді палав Віфлеємський вогонь миру

22 грудня Павлоград приймав Віфлеємський вогонь миру. Його привезли до міста павлоградські пластуни ЗШ №7 та НВК №14. Про це повідомили на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

Вогонь миру від імені павлоградців зустрічали в міському культурно- дозвільницькому центрі представники міської адміністрації та юні обдарування.

У Павлограді палав Віфлеємський вогонь миру, фото-1
У Павлограді палав Віфлеємський вогонь миру, фото-2

Після цього вогонь з Благою вістю покрокував до загальноосвітньої школи міста №7, НВК №14 та Центру позашкільної роботи.

У Павлограді палав Віфлеємський вогонь миру, фото-3

Віфлеємський вогонь миру — це міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

В Україні з 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об’єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку пластуни передають Віфлеємський вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, дітям-сирітам, державним установам по всій Україні.

У Павлограді палав Віфлеємський вогонь миру, фото-4

З початком російсько-української війни пластуни вже 5-й рік передають Віфлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на Сході України.

Раніше ми писали: "Павлоградская ёлочка, разноцветными огнями гори" (ФОТОФАКТ)"

0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...