• Головна
  • У Павлограді підписали Меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності будівель
10:07, 14 листопада 2019 р.

У Павлограді підписали Меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності будівель

У Павлограді підписали Меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності будівель

Павлоград став одинадцятим містом, що підтримало реалізацію масштабних проектів з комплексної модернізації житла українців в межах партнерства з Фондом енергоефективності. Відповідний Меморандум про співпрацю 11 листопада 2019 року підписали у Павлограді Юлія Головатюк-Унгуряну, директор ДУ «Фонд енергоефективності», та Анатолій Вершина, міський голова Павлограда. Про це повідомили на офіційному сайті Павлоградської міської ради.

«Максимальна енергоефективність будівель та зменшення витрат мешканців на комунальні платежі є пріоритетними для міської ради», - підкреслив Анатолій Вершина.

У Павлограді підписали Меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності будівель, фото-1

Церемонія підписання відбулася під час презентації Програми підтримки енергоефективності в багатоквартирних будинках «Енергодім», що цього дня пройшла для регіональних ОСББ. Сторони-підписанти Меморандуму взяли зобов’язання впроваджувати в регіоні інструменти стимулювання енергозбереження та підтримки заходів, спрямованих на підвищення рівня енергетичної ефективності будівель. Передбачається, що спільна діяльність сторін сприятиме економії споживання енергетичних ресурсів та витрат на комунальні послуги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), поліпшенню зовнішнього вигляду будівель, продовженню терміну їх експлуатації, підвищенню рівня комфорту та умов проживання у будинках, а також збільшенню їх вартості.

У Павлограді підписали Меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності будівель, фото-2

Наразі у Павлограді діє Програма відшкодування відсоткових ставок або частини тіла кредитів, залучених ОСББ м. Павлограда на впровадження енергоефективних заходів на 2019-2024 роки. Програма передбачає відшкодування 30% від вартості робіт: не більше 900 тис. грн на проведення робіт та придбання матеріалів з термомодернізації житлового будинку (утеплення стін, фундаментів, підвальних приміщень, горищ, покрівель) та не більше 500 тис. грн на проведення інших видів робіт та придбання матеріалів до впровадження енергоефективних заходів в будинку.

Фонд енергоефективності розпочав адаптацію місцевих програм підтримки ОСББ до програми «Енергодім». Результатом цих змін стане додаткова фінансова підтримка ОСББ для реалізації заходів з енергоефективності.

Раніше ми писали: "В Павлограде возобновился отопительный сезон"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...